У Черкасах заявляють про приватизацію водоканалу. Мер спростовує

09.11.2018, 11:07

Політичне протистояння в Черкасах триває.

Як інформує «Прочерк», сьогодні на прес-конференції депутат міськради Олександр Радуцький заявив, що КП «Черкасиводоканал» збираються приватизувати. За його інформацією, міський голова Черкас Бондаренко планує об’єднати водоканал із «Черкаситеплокомуненерго», після чого приватизувати їх, включивши у сферу впливу «Азоту».

Колектив водоканалу підготував відкритий лист до міського голови з вимогою забезпечити нормальну роботу підприємства, попередити «план рейдерського захоплення» водоканалу.

Водночас ще вчора ввечері на сайті міської ради з’явився коментар міського голови Черкас. Він, зокрема, повідомив, що питання звільнення директора підприємства та приватизації не стоїть.

“У жодному разі питання звільнення директора не стоїть, як і приватизації цього підприємста. Зараз воно одне з найкращих у нашому місті як за якістю надання послуг, так і за рівнем обслуговування населення”, – цитує сайт Бондаренка.

Зазначимо, що ревізійна комісія перевірила фінансово-господарську діяльність КП «Черкасиводоканал». Комісія створена відповідно до розпорядження міського голови. Вона мала перевірити роботу підприємства за останні 5 років до 5 листопада.

Таку інформацію надали в міськраді у відповідь на інформаційний запит.

Результати перевірки наразі невідомі. Комісію очолив заступник директора департаменту ЖКК Євгеній Маркін.

1 коментарів

Залишити відповідь