Реклама

molli

У Черкасах “заміновано” житлові будинки, ТЦ та лікарні (фото листа)

Загалом, йдеться про 30 будівель. Серед них: житлові будинки, лікарні та торгівельні центри. Цю інформацію підтвердив речник Управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

Виданню “Про все” з власних джерел вдалося отримати текст повідомлення, який надіслав мінувальник.

Нижче наводимо його мовою оригіналу:

“Важно. Взрывы домов» с текстом : “Внимание, взрывы произойдут в жилых домах г. Черкассы по адрес: Победы 42, Л. Украинки 21, Чехова 82, Хоменка 15, Кирова 55 , Шевченка 132, Волкова 22, Пастеровськая 102, Негоды 59, Терещенка 51. Взрывы произойдут в городских больницах № 1, №2, №3, городская ДС станция Пастеровская 5, Дет. поликлиника №1 по ул. Благов. 148, тубдиспансер по ул. Зеленского 3, городская поликлиника №2 по Чорновола 1, венкождиспансер Можайского 50, роддом № 2 по ул.30 лет победы 16. В тороговых центрах города черкассы у людей находятся взрывные устройства ими будут организованы взрывы в таких ТЦ: Кооператор, Гранд на Мытнице, база Еврострой, Гранд маркет , Хрещатик Сити, Днепроплаза, Грин Сити, Любава, Плазма, Депот, Дом Торговли, Транзит, Аладин. За обугленые трупы детей благодарите педофила предателя – Игоря Бомбушкара, представителей СБУ, МВД и управление К Украины”.

Деталі з’ясовуються.

До слова, вранці 15 травня в Кривому Розі прокотилися повідомлення про масове мінування. У список потрапили 15 об’єктів. Це 10 будинків і п’ять лікарень.

За інформацією видання “Днепр Час” є інформація, що про замінування об’єктів повідомив хтось, хто причетний до розборок між магами. Через це навесні в Кривому Розі замінували лікарню №1. Нещодавно в мережу потрапив лист з погрозами про те, що невідомий влаштує вибухи по всій країні.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Каркар Нещодавні автори
Каркар
Каркар

“до розборок між магами.” – з ким-ким розборок?

Реклама

Реклама