Реклама

molli

У Черкасах загадково відкликають депутатів

vikka.ua

Сьогодні в Черкасах відбулися збори, на яких було ініційовано відкликання 5 депутатів міськради. Захід пройшов в досить таємничому форматі, адже раніше публічно не був анонсований, і про його проведення стало відомо лише від постів народних обранців у “Фейсбуку”.

Першим про проведення зборів повідомив депутат міськради Олексій Романов.

У своєму «Фейсбуці» він написав наступне (орфографія збережена):

«Зараз на темпі, в закритому режимі, не допускаючи громадян та ЗМІ, намагаються провести ініциатівні збори з відкликання депутатів від ПВД, Черкащан та РПЛ. На вході особи характерної зовнішності, представляючись робітниками підприємства, заперечують факт зборів».

Як виявилося, мова йде про тріо екс-вільних демократів Максима Шадловського, Альони Цегвінцевої та Тетяни Чорнобіль, «радикала» Віталія Косяка та «черкащанина» Максима Скорика.

Опісля факт проведення таких зборів у соцмережах підтвердив депутат від “Громадянської позиції” Руслан Зоря.

“ЗМІ пишуть про таємні збори! Зібралося більше 400 людей!!!”, – написав Зоря.

Врешті про збори повідомив і сайт vikka.ua. Матеріал вийшов із заголовком “У Черкасах почали процедуру відкликання 5 депутатів міськради”

ЗМІ із посиланням на слова “вільного демократа” Олександра Згіблова інформує, що на збори в приміщенні ТОВ “ГРУПА ВЕНЕТО”, прийшло 412 осіб.

“Збори відбулися за ініціативою чотирьох виборців – депутатів Олександра Згіблова і Тараса Коломійця, а також активістів Сергія Кузляєва і Юрія Кубрицького”, – написано на  сайті.

Зазначимо, що публічного анонсу заходу не було.

У прес-службі міськради анонсували на 17-ту годину брифінг “з приводу проведення зборів для відкликання депутатів”.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама