У Черкасах з`явилася ще одна соціальна аптека

14.03.2019, 15:15

 

Обласний комунальний заклад «Фармація» розширює мережу. Сьогодні в Черкасах поблизу обласної лікарні відкрили ще одну аптеку.  Про це повідомляє прес-служба ЧОДА.

Новостворена аптека № 36 розташована за адресою м. Черкаси, вул. Менделєєва, 14/1. Ініціювали відкриття тут закладу ще у 2017 році. Відтоді провели кропітку роботу з ремонту будівлі, облаштування прилеглої території, залучення кваліфікованого персоналу, забезпечення аптеки належною матеріально-технічною базою та широким асортиментом потрібних людям ліків.

За словами голови облдержадміністрації Олександра Вельбівця, відкриття ще однієї соціальної аптеки «Фармації» стане в допомозі громаді міста. Ще однією перевагою нововідкритого закладу є його розташування поблизу низки медзакладів. Для всіх закладів мережі притаманні прозорість формування цін на лікарські засоби, виважений підхід до визначення асортименту, орієнтованого насамперед на споживача, а не на отримання прибутку. Крім того, всі аптечні заклади «Фармації» є учасниками Урядової програми «Доступні ліки».

0 коментарів

Залишити відповідь