Реклама

molli

У Черкасах вшанували загиблого генерала-прикордонника Ігоря Момота

Фото: dspu.gov.ua

У Черкасах вшанували пам’ять генерал-майора Ігоря Момота. На кладовище прийшли товариші, рідні та співробітники, йдеться у сюжеті “UA: Черкаси“. 

– Ми втратили надійного друга, командира, наставника, який ділився своїм бойовим досвідом. Це велика втрата, добре, що суспільство, держава цінили його заслуги, його відданість. Посмертно присвоєно звання генерала-майора і Героя України, – каже товариш Сергій Пасєка.

За словами директорки Черкаської школи №36 ім. героїв-прикордонників Світлани Онопрієнко, завдяки його ініціативі в 2019 році була створена організація “Юні прикордонники”.

– Він дуже часто заходив у школу. Бував на наших виховних годинах. Відвідував усі наші заходи, які ми проводили, – розповідає директорка Черкаської школи №36 ім. Героїв-прикордонників Світлана Онопрієнко.

Нагадаємо, Ігор Момот сім років керував Головним центром підготовки особового складу Держприкордонслужби в Оршанці. Коли розпочалася війна на Сході, очолив мотоманеврену групу. Загинув 11 липня 2014 під час ракетної атаки біля Зеленопілля. Цьогоріч йому посмертно присвоєно звання Герой України.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама