Реклама

molli

У Черкасах відбулася екоакція

Фото: Артем Ківак

Екоакція “Приберемо парки разом” відбулася 23 березня на території парку «Сосновий бір». Про це повідомляє прес-служба КП «Дирекція парків». 

Півсотні черкащанин та працівників підприємства знайшли час, аби зробити улюблене місце відпочинку чистішим. Ще кілька десятків охочих долучилися до акції згодом

– Територія Соснового бору складає близько 50 гектарів. Ми проводили і минулоріч, і вже цього року санітарні чистки у парку. В результаті – територія лишилася забрудненою сухим гіллям. Працівники з благоустрою самотужки не змогли б виконати такий об’єм робіт, – говорить заступник директора комунального підприємства Андрій Куча.

Прийшли на суботник містяни цілими родинами. Черкащанка Любов збирає гілля поблизу центральної алеї. Її рідні працюють на іншій ділянці.

– Ми за чистоту наших парків, хочемо, щоби сюди було приємно приходити з онуками, відпочивати та тішитися, – говорить жінка про мотивацію.

З такими аргументами тут кожен з учасників. За майже три години активної роботи на території парку утворилися сотні куп гілля.

– Ми нині купуємо установку для подрібнення деревини. Усе зібране сьогодні згодом переробимо на щепу, яку можна буде використовувати у парках для підживлення рослин, – говорить Андрій Куча.

Після марафону з прибирання усіх учасників акції пригостили смачним обідом та теплим чаєм.

 

Фото: Артем Ківак

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама