Реклама

molli

У художньому музеї відбудеться виставка присвячена Черкасам

4 вересня 2019 року о 16.00 у Черкаському художньому музеї відбудеться відкриття персональної виставки українського художника-шестидесятника, нашого земляка Євгена Ткаченка (1923-2002) «Це моє місто».
50 живописних творів присвячені місту Черкаси та його жителям. Виставка розкриває знакові невідомі Черкаси 60-х – 80-х років поглядом художника, показує рідні серцю місця, багато з яких уже не існує. Виставка створює настрій ностальгії та великої любові до свого міста.
Євген Ткаченко, Едуард Гудзенко, Іван Кулик, Данило Нарбут – художники-шестидесятники, які виборювали українську незалежність, створювали національне малярство.
«Прикметно, що виставка відкривається перед Днем міста, який цьогоріч відзначатимемо 13-15 вересня. Тож запрошую черкасців та гостей міста відвідати цей мистецький захід, щоб побачити наші Черкаси очима художника.  Також принагідно хочу зауважити, що на ці дні готується цікава святкова програма: культурно-розважальний проект «Mriya.UA», запуск повітряних куль, перегони на саморобних тачках «Крутий спуск» та багато іншого. За кілька днів буде загальна афіша. Запрошуємо черкасців та гостей міста у ці дні завітати на святкові майданчики міста», – говорить  заступник міського голови Ігор Волошин.
За інформацією пресслужби ЧМР

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама