Реклама

molli

Юридично не скасовується: у Черкасах відмінили рішення про вивезення великогабаритного сміття

Депутати міської ради проголосували за скасування проєкту рішення виконавчого комітету про вивезення великогабаритного сміття на сьогоднішній сесії. 

Про це передає кореспондент “Інфомосту”. 

Ідеться про визнання компанії Андрія Бортника переможцем. «За» скасування цього рішення проголосували  36 депуттів, «проти» – один. 

Під час обговорення цього питання в залі розгорівся скандал. Зокрема, деякі депутати та люди із зали були проти того, щоб виступав Андрій Бортник. 

Пізніше Анатолій Бондаренко таки передав слово управлінцю.

– За нашої роботи місто стало працювати краще. Конкурсом було передбачено, що ми повинні використати три одинці техніки. У місті зараз працює 36. Установлено такий тариф, бо є вимоги. Ми розуміємо, що це не справедливо. Ми готові взяти участь в конкурсі на вивезення великогабаритного сміття. Загальний тариф буде той самий, який є зараз у ЧСЧ, але він включатиме й вивезення відходів із бачків. Це рішення не призведе до монополії. Достатньо провести чесний конкурс, – зазначив Андрій Бортник.

Також скасували рішення про тариф 13.20 гривень на вивезення великогабаритного сміття. За нього проголосувало 32 депутати. 

У юридичному департаменті зазначили, що рішення виконавчого комітету, які вже були виконані, скасовувати неможливо.

3
Коментарі

avatar
2 Теми коментарів
1 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
3 Коментарі автора
В.С.НікаРаїса Нещодавні автори
В.С.
В.С.

Яке ше дурне великогабаритне сміття? Я і за “малогабаритне” вважаю значно переплачую, бо за 3-4 дні не можу повний пакет зібрати. І мова не про сміттєвий пакет на 30 літрів, а маленький, зелений, з Сільпо. Так що і не збирався платити. Взагалі, ця “новація” від мерії схожа на введення на російську плату “за капремонт”, коли путінські просто беруть гроші за ніщо, за повітря. Те негативне, що чудить лисий мер, перекриває всі його бруківки і дороги. Голосувати за цю владу, яка перетворює місто на курятник, на нагромадження кіосків і палаток, якими загидили місто, заставили ними клумби, газони, тротуари, за хаос в… читати далі >

Раїса
Раїса

То що. платити за вивіз цього сміття за листопад , чи НЕ ПЛАТИТИ? В платіжках сума 13,20 є.

Ніка
Ніка

Каааапец… а ви що, платили????)))) мдаааа)))) поки є лохи, доти будуть процвітати такі як Бортник і Бондаренко))))

Реклама

Реклама