Реклама

molli

У Черкасах розшукують чоловіка, який побив 10-річного школяра

Дорослий чоловік напав на 10-річного хлопця, який гуляв на дитячому майданчику. Це сталося 5 квітня, близько 8 години вечора  біля школи № 15, у районі будинків Добровольського 8 і Добровольського 10. Про це пише мати хлопця на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Після тренування в спортивній секції, мій син із товаришем поверталися додому через дитячий майданчик. Вирішили покататися на дитячій гойдалці. У цей час майданчик був пустий, лише одна сімейна пара перебувала поряд з дитиною 3-4 років і дитиною в дитячому візочку. Чоловік був нетверезий.
Син, закрутившися в гойдалці, голосно крикнув. Після цього невідомий чоловік (який був неподалік зі своєю сім’єю ) з пляшкою пива підбіг до мого сина, і зі словами: «Ти розбудив мою дитину! Що, дорослий зовсім?», почав лупцювати мого сина прямо в гойдалці. Ним було скоєно 1 удар ногою в напрямку живота (син закрив живіт від удару ногою і удар потрапив у ліву ногу), потім почав трясти з силою мого сина і 3 рази (!!!) кулаком ударив плачучу дитину в щелепу!!!! Після цього випадку ця сім’я зникла у напрямку ветеринарної клініки «Панда».”, – пише Наталя Данильченко. 

Також жінка повідомляє, що нанесені удари було оглянуто і зафіксовано у лікарні. Родина написала заяву у поліцію.  Однак вона просить небайдужих знайти цю сім’ю.
Прикмети чоловіка: невисокий, з маленькою світлою борідкою. Із ним було двоє дітей дітей: одна – зовсім маленька і хлопчик 3-4 років. Дитячий візочок темно-бежевого кольору або коричневого з яскравою товстою лінією вздовж, помаранчевого кольору.
Якщо ви впізнали цю сім’ю на майданчику – зателефонуйте за номером: 097-340-2520 або 063-581-6900, Наталя.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама