Реклама

molli

У Черкасах припинено діяльність 2 нелегальних АЗС та вилучено пального на 3,3 млн гривень

Фото: прес-служба ДФС України у Черкаській області

У Черкаській області виявили дві незаконні АЗС та вилучили велику партію підакцизних товарів. Про це повідомляє прес-служба ДФС України у Черкаській області.

У межах проведення операції «Акциз-2019» було встановлено місцеве підприємство, яке здійснювало зберігання і реалізацію пально-мастильних матеріалів (дизельне пальне, бензин) на двох власних АЗС, розташованих у місті Черкаси, без необхідних дозвільних документів, чим порушувало вимоги ст. 3 та ст. 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

Фото: прес-служба ДФС України у Черкаській області

За результатами проведених оглядів автозаправних станцій з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання більше 23 тонн бензину марки А-92, майже 27 тонн бензину марки А- 95,понад 26 тон бензину марки А-92 Євро та більше 38 тонн дизельного пального загальною орієнтовною вартістю більше 3,3 млн. гривень.

Стосовно директора вказаного підприємства складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 164 КУпАП.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама