Реклама

molli

У Черкасах провели тренування на SUP-дошках для незрячих (відео)

На Черкащині SUP започаткував торік черкасець Любомир Коломієць. За цей час він створив обласну федерацію та заснував команду «SUP-TEAM». Тепер вони навчають інших цьому виду спорту. На один день на тренування до них завітали четверо незрячих черкасців, йдеться у сюжеті “UA:Черкаси“.

Денис Городнюк – учасник команди «САП-тім» – проводить для черкасців інструктаж перед виходом на воду. Розповідає, на дошці тренуватимуть по двоє осіб.

«Для мене – це теж перший досвід. Я думаю, що ми будемо разом відпрацьовувати, розмовляти. Будемо використовувати, працювати з голосом. Працювати з людьми. Працювати з командою. Повільно, спокійно. Не будемо нікуди спішити. Базові, якісь вправи. Найголовніше – наша ідея, не відштовхнути людей від сапів, а навпаки залучити ще більше людей».

Першим спробував веслувати на сап-дошці черкасець Павло Чепчур.

«Я спочатку уявив собі серфінгову дошку, я уявляю, що це таке. По хвилях плавати і на хвилях вгору-вниз. Тут трошки інший принцип, але теж цікаво. Тут основне – це синхронізуватись з командою. Тому що, якщо не бачиш, то все таки треба відчувати більше людей, сусіда, щоб з ними синхронно плавати. Це найтяжче для мене».

Готується вийти на воду 28-річний Андрій Граб. Розповідає, чому вирішив долучитись до такого виду спорту.

«Для мене це можна і сказати і авантюра, тому що я сам по життю такий авантюрист. Щось, якщо нове запропонували я від нього не спішу відмовлятись. Я думаю, складно не буде. Відчуття – та давайте вже погребем, ну що ж ми тут стоїмо. Вітер віє, а сонця немає. Треба брати інструмент в руки і погнали».

Андрій Медяник не вперше на воді. Чоловік розповідає, які види спорту спробував. Додає – надалі планує займатись на САП-дошках.

«Я не мав уявлення, що це таке. До цього катався на тандемі, плавав на байдарці. Ну і вирішив спробувати тут. Дізнатись, як воно. Треба бути спокійним, впевненим в собі і тримати рівновагу».

Зі слів Любомира Коломійця цей вид спорту, розвинений за кордом, нині набирає обертів в Україні. Додає – черкаська команда цьогоріч виступає на чемпіонаті України та вперше започатковує тренування для незрячих.

Наступне тренування Федерація проведе 21 серпня для учасників Операції об’єднаних сил.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама