Реклама

molli

У Черкасах презентували нову техніку, придбану для «Черкаситеплокомуненерго» (фото)

На днях у Черкасах презентували нову техніку, придбану за кошти міського бюджету для потреб КП “Черкаситеплокомуненерго”.

Про це повідомляють у Черкаській міськраді.

Зокрема, продемонстрували новий рециклер німецького виробництва, який допомагає здійснювати ремонтні роботи на міських магістралях. Він працював на ділянці дороги по вул. О.Дашкевича, 1.

«У рецикльований асфальт додається бітум, і за допомогою пушки виготовляється новий асфальт. Звичайно, великі дороги ним ремонтувати не можна, але двори, тротуари, невеличкі ділянки – можна. Обладнання працює при температурі до -10 градусів, тому може використовуватися взимку. Продуктивність – 7 тонн на годину. Вартість асфальту не перевищує 700 гривень за тонну», – розповів директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

Фото: chmr.gov.ua

«Придбана техніка дозволить оперативніше усувати пошкодження доріг, які виникають унаслідок ліквідації поривів на тепломагістралях. Жителі міста не повинні відчувати зайвих незручностей від роботи комунальників. Міська влада Черкас і надалі буде продовжувати дотримуватися вектору на розвиток комунальних підприємств», – підкреслив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Також присутні побачили роботу дрону, який допомагає виявляти пориви на тепломережах.

Фото: chmr.gov.ua

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама