Реклама

molli

У Черкасах планують провести ще один конкурс на вивезення великогабаритного сміття

Ситуація з вивезенням великогабаритного сміття в Черкасах набула скандального значення через те, що виконавчий комітет “ввели в оману” й депутати разом із міським головою проголосували за проєкт рішення. Про це сьогодні, 12 грудня, під час прессконференції повідомив Анатолій Бондаренко. 

Передає кореспонеднт “Інфомосту”.

– Ми будемо підтримувати будь-яке рішення на цьому тему, головне, щоб не було спекуляцій. Скасування – значить буде скасування. Нам розповідали, що все буде супер, що всі будуть задоволені, щасливі, якщо ми тільки впровадимо цей проєкт. Ми подивилися, що не всі щасливі в місті, – зазначив міський голова.

За його словами, “Черкаська служба чистоти”, яка є монополістом у вивезенні сміття, затверджувала тарифи та є автором організації великогабаритних перевезень, яка спільно з департаментом економіки розробляла проєкт і подала на конкурс.

Анатолій Бондаренко зазначив, що потрібно провести конкурс, де великогабарит повинен бути в складі загального сміття.

– Крім того, ми провели службове розслідування. У нас є начальник інформаційної політики, який раніше працював на керівних посадах в правоохоронних органах. Мені подобається доповідна записка одного з директорів, який пише, що ми з “Черкаської службою чистоти” розробляли цей проєкт рішення, тариф був 6 гривень 80 копійок, а потім у кінці пише: “Із незрозумілих мені причин ЧСЧ участь у конкурсі не взяла”. Ця історія говорить про те, що, на мою думку, відбулася просто змова, з’явився інший переможець, інший інвестор, який за 13 гривень виграв конкурс. А ЧСЧ не взяла участь, бо кажуть нібито в неї не було навантажувача. Але коли розробляли тариф, то ви ж думали, що немає навантажувача, – сказав Анатолій Бондаренко.

Він також повідомив, що поки що не можемо відповісти, чи повернуть кошти тим людям, які вже заплатили за кілька місяців за вивезення великогабаритного сміття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Черкасах діти до 6 років не платитимуть за великогабаритне сміття. 

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама