Реклама

molli

У Черкасах підготували підгрунтя для встановлення нових тимчасових споруд

Сьогодні в районі перехрестя вулиць Небесної Сотні та Гоголя комунальниками було заплановано встановити навіс для подального облаштування на цій території “ярмарку”.

Як повідомив директор КП «Черкаські ринки» Дмитро Лукашенко, на вказаній ділянці планується розміщення 6 секцій тимчасових споруд.

– Як бачте, тут ділянка зайнята матеріалами (показує – ред.). Хто зайняв – невідомо. Планується встановити 6 секцій по 2 метри. Торгувати будуть люди, які здійснювали торгівельну діяльність, а зараз залишилися без місця. Міською владою вирішено знайти спільну мову із підприємцями, щоб їх узаконити, щоб їх ніхто не чіпав. Люди залишилися без робочих місць. Це все робилося з літа, планувалося, – пояснив він.

На думку депутата міської ради Ярослава Нищика, є загроза, що «ярмарок» перетвориться на постійний ринок з МАФами.

– Згідно рішення Черкаського міськвиконкому з 23 лютого 2017 року заборонено реєструвати та встановлювати нові МАФи. Проте, в цьому ж рішенні зазначено, що «ярмарки» не є під забороною. Відповідно, недоброчесні підприємці, користуючись такою прогалиною в мораторії, називають «ярмарком» все підряд, – цитує Нищика прес-служба “Свободи”.

На місце також була викликана поліція.

Нагадаємо, в кінці лютого на вказаній ділянці невідомі склали дерев’яні колоди. Головний муніципальний інспектор Черкас Олександр Давиденко пояснив це тим, що люди незгодні з розміщенням тимчасових споруд.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Светлана Нещодавні автори
Светлана
Светлана

Бондаренко нужен хороший психиатр. У него явно травма, по поводу МАФ – сараев. Во всех городах Украины наводят порядок с торгашами, и только Черкассы превращаются в сплошной, загаженный базар. Это жлобство вылезет бондаренко боком.

Реклама

Реклама