Реклама

molli

У Черкасах хочуть висадити магнолії та сакури

У сквері «Юність» можуть висадити магнолії та дерева платанів, а на вулиці Героїв Дніпра в майбутньому цвістиме сакура. Про це повідомляють у прес-службі Черкаської міської ради.
Такі ймовірні плани із озеленення Черкас обговорили під час зустрічі міського голови Анатолія Бондаренка з представниками профільних столичних компаній. Вона відбулася 14 травня, до діалогу приєдналися начальник відділу екології Володимир Гусаченко та очільник комунального підприємства «Дирекція парків» Андрій Куча.

Цього року, нагадаємо, запланована повна реконструкція скверу «Юність» та триває будівництво вулиці Героїв Дніпра.
– Ми вивчаємо всі пропозиції стосовно розвитку нашого міста, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Уже цього року ми розпочнемо оновлення скверу «Юність», який не реконструювали з часів його створення. Зважаючи, що йдеться про центр міста, хочеться, аби він мав привабливий та унікальний вигляд.
Із попередніми пропозиціями стосовно озеленення в нашому місті до Черкас приїхали фахівці розсаднику декоративних рослин із Києва разом із партнерами.
Як розповів директор компанії Олексій Венгловський, досі прикрашали вулиці й парки зеленню в містах Ірпінь, Буча, Гостомель, що в Київській області, в Прилуках на Чернігівщині, працювали в Полтавській області й у м. Кам’янка, що на Черкащині.
– Ми прагнемо зробити красивим та затишним кожне українське місто, – говорить він. – Працюватимемо над створенням цікавих та естетичних локацій у парках і скверах із професійно вирощеного посадкового матеріалу. Ми пропонуватимемо найкращі дерева, які найбільше гармоніюватимуть із тим місцем, де їх висаджують.
Упродовж наступних кількох тижнів, за його словами, візьмуться за розробку ескізного проекту.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Тетяна Нещодавні автори
Тетяна
Тетяна

На Пастерівській від Чіковані до пр.Хіміків після звільнення від гілок дротів єлектромереж старі дерева перетворились у опудала. Або зріжте все до дротів, або замість старих насадіть низькорослі.Невже у місті нема відповідної служби?
А ви “магноліїї, платани, естетичні локаціі……

Реклама

Реклама