Реклама

molli

У Черкасах хочуть створити спецкомісію для перевірки дорожніх ремонтів

DSC_0208-08_3
Фото з мережі

Очолити її мав член виконавчого комітету, представник ГО «Автомайдан» Роман Ганзевич. Власне, він і зініціював її створення. Про це повідомляє прес-служба міськради.

За його словами, цей спеціальний орган ставить за мету з’ясувати, наскільки якісне асфальтне покриття укладають на черкаських дорогах і за яким принципом обирають відрізки для ремонту.

– Створити таку комісію ми хочемо для того, щоб проаналізувати систему прийняття рішень, які стосуються ямкового ремонту доріг у Черкасах, та їх впровадження, як визначаються переможці й виконавці робіт, а також у який спосіб визначається перелік об’єктів, – сказав він. – Водночас, ми плануємо з’ясувати, яким чином обираються виробники асфальту та контролюється якість. Чому наші дороги після ремонту не «доживають» до наступного року?

Разом із тим, як зазначив начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Отрешко, проект рішення про утворення комісії підготували на виконання доручення виконавчого комітету від 2 жовтня цього року.

Згідно з проектом документу, через три тижні після створення комісія має надати свої висновки щодо покращення якості ямкового ремонту доріг у Черкасах на розгляд виконкому.

Проект рішення «Про утворення комісії для перевірки якості проведення ямкового ремонту доріг у місті Черкаси» виконком розглядав у п’ятницю. Утім, аби ухвалити його, не вистачило одного голосу. «За» висловилося лише 7 членів виконкому.

До її складу мали б увійти переважно представники громадських організацій – «Автомайдан», «Білий Молот», «Правий сектор», «Антикорупційна солідарність», «Громадський Блокпост» та «Європейські Черкаси – Європейська Черкащина». У комісії разом із тим працюватимуть і посадові особи міської ради.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама