Реклама

molli

У Черкасах готуються вдвічі підняти вартість проїзду в тролейбусах

Департамент економіки Черкаської міської ради запустив регуляторну процедуру щодо встановлення економічно обгрунтованого тарифу на проїзд в тролейбусах у розмірі 4 гривень.

Відповідне рішення було ухвалено сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Із відповідним зверненням до виконавчого комітету зернувся директор КП «Черкасиелетротранс» Петро Кучер. Таким чином протягом місяця, поки триватиме процедура, містяни зможуть подати свої пропозиції і висловитися щодо вартості квитків у 4 гривні.

Як зазначила в коментарі виданню «Інфоміст» заступниця міського голови Людмила Бордунос, документи, подані КП, підтверджують обгрунтованість такого тарифу.

– Зараз питання встановлення вартості квитка в 4 гривні буде вивчатися. Процедура запущена, щоб люди могли висловити свої зауваження. Щодо економічної обгрунтованості тарифу – то на сьогодні документами вартість справді обгрунтована.

Таке рішення дає можливість затвердити фінансовий план підприємства. Варто розуміти, чим наближеніша вартість квитка до економічно обгрунтованого тарифу, тим менше коштів з бюджету виділятиметься на підтримку підприємства, – пояснила вона.

Також посадовець додала, що не володіє інформацією щодо впровадження транспортної реформи, оскільки цим питанням займається департамент ЖКК.

Зазначимо, що вартість проїзду у черкаських тролейбусах є незмінною із січня 2017 року. Саме 28 січня тариф за проїзд в транспорті КП «Черкасиелектротранс» зріс із 1,5 грн до 2 грн.

Опісля вже на початку 2018 року паралельно з розмовами про необхідність піднімати вартість проїзду в маршрутках приватних перевізників заговорили і про комунальний транспорт.

17 квітня 2018 року міськвиконком розглянув проект регуляторного акту про встановлення тарифу на проїзд в тролейбусах, внаслідок якого вартість проїзду мала зрости з 2 до 3 гривень. Проте далі справа не пішла.

Нагадаємо, що із травня 2016 року черкаські школярі і студенти їздять в комунальному транспорті безкоштовно. Ці витрати компенсуються із бюджету.

У березні цього року міська рада виділила КП “Черкасиелетротранс” 54 мільйони гривень. Тоді Петро Кучер пообіцяв, що «Черкасиелектротранс» стане «основним виконавцем» транспортної реформи в місті

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама