У Черкасах готується до відкриття оновлений шаховий клуб

10.08.2015, 21:12
India's Vishwanathan Anand plays during a tie-break of FIDE World chess championship match against Israel's Boris Gelfand in State Tretyakovsky Gallery in Moscow on May 30, 2012. AFP PHOTO/KIRILL KUDRYAVTSEV        (Photo credit should read KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/GettyImages)
Фото: www.epochtimes.com.ua

Останні «штрихи» і ще незначні ремонтні роботи та на початку вересня свої двері відчинить міський шаховий клуб для спортсменів-шахістів та всіх охочих навчитися майтерності цієї гри. Подію анонсує офіційний портал Черкаської міської ради.

Шаховий клуб організований для розвитку логічного мислення дитини та змістовного проведення вільного часу, виховання свідомості і суспільної активності, витривалості та вміння аналізувати, планувати, здійснювати позиційні маневри та комбінації у шаховій грі. На кожному занятті дитина побуває у захоплюючому та чарівному світі шахів, стане учасником різноманітних дидактичних ігор та вправ, які допоможуть їй засвоїти новий матеріал.

Вихованці на заняттях вивчають історію виникнення шахів, зможуть оволодіти основами шахової гри, отримають навики участі в змаганнях, братимуть участь у турнірних зустрічах і змаганнях різних рівнів, розповідають у департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Шаховий клуб знаходиться за адресою: вул. Благовісна, 170 та чекає юних спортсменів віком від 5 років.

Довідкова інформація за телефоном: 45-20-27.

0 коментарів

Залишити відповідь