У Черкасах дослідили рівень обізнаності студентів у ІТ-сфері (інфографіка)

08.11.2018, 11:04

Громадська організація Cherkasy IT Cluster провела опитування серед місцевих студентів, аби дізнатись, наскільки вони ознайомлені із галуззю ІТ. Опитування проводилось у межах фестивалю StudIT Fest 2018. Загалом у ньому взяли участь 370 студентів, що навчаються на факультетах, пов’язаних із програмуванням. Дослідження одночасно відбувалось як онлайн, так і офлайн.

Більшість учасників дослідження – 77% – заявили, що вже ухвалили для себе рішення пов’язати своє життя із ІТ-сферою. Іще 21% вагається. Натомість 2% респондентів зазначили, що у майбутньому працюватимуть в інших галузях.

Майже навпіл розділилися учасники дослідження під час відповіді на питання, чи ознайомлені вони з напрямками розвитку ІТ (так – 54%, ні – 46%).

Цікавою також є оцінка респондентів перспективи розвитку ІТ-галузі в Черкасах. Половина учасників заявила, що ще не визначилась, чи працювати надалі в Черкасах. Натомість інші 48% розділились: 26% планують залишатись жити й працювати в місті, ще 22% вже ухвалили рішення про те, щоб переїхати в інше місто. Дослідження також засвідчило, що 15% опитаних студентів узагалі збираються виїхати із країни, тоді як 57% ще визначаються, чи жити в рідній країні надалі.

– У межах роботи кластеру є багато різноманітних проектів, які направлені на популяризацію ІТ-галузі серед молоді нашого міста, – говорить керівник Cherkasy IT Cluster Анастасія Негода. – Ми досить часто спілкуємось та співпрацюємо зі студентами саме технічних спеціальностей, розповідаємо про можливості і напрямки розвитку у галузі. Але для того, щоб подібна взаємодія була ефективною для обох сторін, нам необхідний зворотній зв’язок, розуміння повної картини залученості молоді у той напрям, який вони обрали для навчання. Саме такі опитування дозволяють максимально зрозуміти нашу аудиторію та побудувати правильну комунікацію.

0 коментарів

Залишити відповідь