У Черкасах домовилися із перевізниками. Проїзд поки що по 4 гривні

18.11.2018, 12:37

У Черкасах на вулиці повернулися маршрутки. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко інформує, що із приватними перевізниками будуть підписані тимчасові угоди.

“Із ними буде підписано тимчасові угоди, в яких чітко зазначені наступні умови:
– чіткий графік та його дотримання;
– чистота транспорту; 
– вічливість кондукторів та водіїв.

Перевізники будуть здійснювати перевезення
за свій рахунок 14 пільгових категорій, зокрема і дітей із родин, що мають статус малобезпечених.
А школярі зможуть придбати безлімітний проїзний квиток за 120 гривень у того перевізника, який їх буде географічно влаштовувати.

Саме за таких умов члени виконавчого комітету проголосують на найближчому засіданні за підняття вартості проїзду до 5 грн. До понеділка тариф продовжує залишатися на рівні 4 грн.”, – написав міський голова Черкас у своєму “Фейсбуці“.

Нагадаємо, із неділі перевізники оголосили неофіційний страйк і не вийшли на маршрути. У вівторок виконком не підняв вартість проїзду в маршрутках, натомість підвищив тариф у комунальному транспорті.

У четвер міський голова анонсував тимчасові угоди з перевізниками і підняття тарифу. Проте на вечірньому засіданні виконкому сторони не змогли домовитися.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Ціна квитка 5 грн. 33 коп. щоб кондуктори знали як зранку грубити требуючи мілкі купюри, а під вечір нехтуючи цими ж купюрами, я вже не кажу за монети.