Реклама

molli

У Черкасах американець зі студентами замальовує рекламу наркотиків

Боротися з продаванням наркотиків може кожен, – у цьому переконаний Давід Пластер. Його називають американцем з українським серцем, тому що в Києві та інших містах України він популяризує знищення написів із рекламою наркотиків. Сьогодні, 2 грудня, Давід Пластер провів зустріч із молоддю, аби показати, що так можна робити й у Черкасах. 

Про це передає кореспондент “Інфомосту”.

За його словами, замальовувати рекламу наркотиків на стінах може навіть бабуся. Для цього потрібно мати вільний час та балончик із фарбою, який можна купити за 40-50 гривень.

– Наші найкращі волонтери – це бабусі; вони знають найбільше. Їх можна навіть попросити, щоб вони пояснили, що то за написи на стінах, – розповідає Давід Пластер.

Він також додав, що варто блокувати телеграм-канали, де анонімно продають наркотики.

– Ви можете дуже легко робити Черкаси кращими. Для цього не потрібно айтішника. Достатньо просто поскаржитися на телеграм-канал, де продають наркотики. На це досить п’яти хвилин. Коли є Wi-fi та вільний час, то великий палець може робити багато чого, – сказав Давід Пастер.

Сьогодні він разом зі студентами черкаського університету вийшов на вулиці міста, аби замалювати рекламу наркотиків на стінах будинків.

Довідково:

Давід Пластер є головою громадської організації “Аномалія”. Він організовував у Києві безкоштовні курси з вивчення англійської мови для військових, їхніх сімей та волонтерів. Також брав участь у Революції Гідності. Із 2014 року два роки провів у Слов’янську, де безкоштовно навчав українських військових тактичній медицині за зразками НАТО. Отримав «титул» за ряд соціальних, волонтерських та антинаркотичних проектів. Разом з представниками української та канадської поліції, нацгвардією та добровольцями замальовував рекламу наркотиків на стінах будинків у Києві та інших містах України.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама