Реклама

molli

У БПП повідомляють, що виключили із партії очільника Сміли

В.о. міського голови Сміли Віктора Федоренка виключено із лав партії БПП “Солідарність”.

Про це повідомляють в прес-службі територіального осередку партії.

У повідомленні вказується, що Федоренко як член партії не дотримувався та не виконував рішень і рекомендацій партії, не сприяв зміцненню авторитету партії, навпаки – своїми діями знецінював його.

“Дії Віктора Федоренка, в.о. міського голови Сміли, зробили майже 70 тисяч смілян заручниками свого неефективного управління містом. Ні для кого не є таємницею, що дороги в місті Сміла – одні із найгірших в Черкаській області. Влада при наявних фінансових ресурсах не спромоглася вкласти їх у комфорт для своїх жителів.

За колапсом в опалювальній сфері слідкує вся країна вже не один рік. Цей опалювальний сезон – не став винятком. В.о. міського голови ще рік тому мав план виходу зі складної ситуації – запустити роботу комунального підприємства, яке надаватиме тепло в домівки смілян. До вирішення цього питання він приступив за кілька днів до старту сезону. Таке затягування виглядає як підтримка підприємства-боржника «Смілаенергоінвест»”, – зазначається в повідомленні “порошенківців”.

У партії також просять жителів Сміли не асоціювати особу в.о. міського голови Федоренка із партією «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Зазначимо, що вчора смілянські ЗМІ повідомляли, що Федоренко поштовхався із Саакашвілі.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама