Реклама

molli

Ти знаєш, хто такий Бродський, вони тебе просто порвуть, – члени ТВК розповіли про погрози

12167312_1716245685278042_985418846_n

Члени ТВК стверджують, що їм та навіть їхнім дітям погрожували, серед “кривдників” назвали і голову ПВД Володимира Гриценка. Щодо тиску та погроз працівники комісії вже дали свідчення правоохоронцям. Також додали, що присутня в приміщенні міськвиконкому міліція на погрози не реагувала та вела себе досить пасивно. 

Про це щойно на прес-конференції повідомив голова Черкаської міської ТВК Анатолій Кошовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасники сутичок під черкаською ТВК поділилися відео нічних подій

Члени комісії розповіли, як вночі у приміщення Черкаського міськвиконкому ввірвалися близько 25 людей. Ті назвалися представниками громадськості.

Зауважимо, напередодні комісія домовилася, що розглядатиме питання щодо рестрації кандидатів у міськраду від ПВД 13 жовтня о 14:00.

– Із 23:00 до 24:00 люди знаходилися в адміністративному приміщенні, заявляли, що вони громада міста. Що їх цікавило, не ясно, йшли тільки образи. Коли закінчилося засідання комісії, ми спускалися в 118 кімнату, туди підтягнулися ці люди. По закону в приміщенні роботи комісії посторонніх не має бути. Вони відкривали двері, хотіли зайти в приміщення. В цей час я розмовляв із слідчим МВС, у нього була скарга, тому я мав дати пояснення. На прохання покинути приміщення постороннім людям, вони не зреагували. у відповідь почули тільки образи, – розповів Анатолій Кошовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Я прошу вас залишити ці ігри, – голова Черкаської міської виборчої комісії

Як повідомила юрист ТВК Людмила Бордунос, голова Партії вільних демократів Володимир Гриценко погрожував діловоду життям її дитини.

– Коли я вийшла в коридор, до мене підійшли хлопці, почали розказувати, що вони помічники нардепа. Один чоловік, який зараз присутній в залі (Тарас Коломієць, – ред.), підійшов і запитав, чи не боюсь я за свою дитину. Тобі ще в цьому місті жити, ти знаєш, хто такий Бродський? Вони тебе просто порвуть, – розповіла член комісії Анна про погрози.

Член комісії Владислав також озвучив погрози, які звучали на його адресу:

– Це було близько 11 години, коли я вийшов із засідання на перший поверх. Там стояли певні особи, які почали погрожувати: зламаємо ноги та повибиваємо зуби. Зараз приїдуть костоломи, костоправи і так далі, – говорить Владислав.

Члени комісії з приводу погроз вже написали заяви до міліції.

– Якщо вони знали, що ми будемо розглядати питання сьогодні о 14 годині, то в мене виникає питання: навіщо цих людей привели в міську раду? Відповідь одна: чинити тиск на комісію. Давайте проводити круглі столи та спокійно вирішувати питання, а не тиснути на ТВК, – додав на завершення Кошовий.

12167630_1716272598608684_598388022_n
Тарас Коломієць – кандидат від ПВД та помічник нардепа Олега Петренка

Помічник нардепа Олега Петренка Тарас Коломієць, який також був присутній на прес-конференції та якому члени ТВК приписували погрози, прокоментував звинувачення: 

12003291_845945645523735_6456642871949393793_n

– Я як свідок можу сказати, що ці фрази повністю перекручені. Оці погрози, що мені приписують, це все дуже смішно. Нас хочуть недопустити до виборів, не хочуть, щоб черкащани здійснили волевиявлення. На мою думку, наша партія має великі рейтинги, тому опоненти перекручують всі факти. Ми ніяких бійок не спричиняли, нікому не погрожували. Ми нормальні адекватні люди, тож розуміємо, що це може бути використано проти нас. Є відео на телефоні, яке підтверджує, що сутичка почалася не з ініціативи людей, які стояли в коридорі, – говорить кандидат від Партії вільних демократів Тарас Коломієць.

На запитання, чому він прийшов до приміщення ТВК відповів, що був присутній на правах кандидата:

– Я маю право спостерігати за виборчим процесом.

Нагадаємо, міський голова Сергій Одарич написав у “Фейсбуці” про те, що бізнесмен Андрій Бородай побив двох кандидаток від Вільних демократів. Сам же Бородай це заперечив та звинуватив Одарича у брехні, за його словами він захищав ТВК від натовпу агресивно налаштованих людей.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама