Реклама

molli

«Цього б вироку не було б», – мати загиблого біля “Рефлекшну” розповіла про «тиск грошима»

Батьки загиблого Сергія Бондаренка переконані, що кривдник їхнього сина Ілля Новіков не відбуватиме присуджений судом строк покарання.

Нагадаємо, сьогодні йому винесли обвинувальний вирок: 8 років тюрми та по 80 тисяч кожному із потерпілих відшкодування моральної та матеріальної шкоди.

– Він вісім років сидіти не буде. Є дуже багато прикладів, коли злочинці за страшніші злочини не відсиджували присуджений строк, – розповіла у коментарі журналістам Тетяна Бондаренко. – Він посидить рік, подадуть на перегляд, ще рік посидить і випустять. Від сили – два роки він відбуде.

Нагадаємо, потерпілі просили по 500 тисяч відшкодування у цивільному позові. На питання, чи задоволені вони рішенням суду стосовно нього, відповідають:

– Вони (Новікові – ред.) на нас тиснули. Ми зустрічалися із ними, думали, що вони будуть просити пробачення. Але ані під час першої, ані під час другої, ані під час третьої зустрічей ми від батька Іллі вибачення не почули, – розповідає мати загиблого Сергія. – Батько Новікова на своїй хвилі: «Ось гроші, ось гроші, ось гроші». Потім вони діставали нашого адвоката. Востаннє вони приїжджали до нас додому із бабусею Новікова.

Під час цієї зустрічі, за словами потерпілих, батько підсудного сів на лаві, відкрив валізу з грошима  і каже: «Ось подивіться, які гроші. Подивіться скільки». Яку суму він пропонував востаннє – батьки не знають. При перших зустрічах кажуть, що мова йшла про мільйон гривень.

Взяти гроші батько підсудного мотивував Бондаренків тим, що їхній загиблий син був би не проти, аби вони у такий спосіб допомогли молодшому: побудували будинок, придбали квартиру чи авто.

– Ми Новікову сказали, що не дамо відповіді, порадимось із дітьми. Але мій син і невістка сказали, що вони цих грошей не хочуть ні за яких обставин, – говорить Тетяна Бондаренко. -Якщо ми і візьмемо ці гроші, то в нас на них є плани не для нашої родини.

Пропонували Новіковим пожертвувати ці гроші на церкву, для лікарні.

Також батьки Сергія Бондаренка стверджують, що після оголошення вироку не відчули полегшення.

– Ми не бачимо каяття. Те, що присудили, нехай так і буде. Ми не будемо подавати апеляцію, час все розставить на свої місця, – додає мати Сергія.

Натомість апеляційну скаргу на вирок суду буде подавати захисник Іллі Новікова. Батьки ж кажуть, що морально не готові до цих процесів.

– Ми ж теж люди. Оцих би судів не було, ми б навіть грошей не взяли б із них, якби… Що б не сталося, бо це життя, але треба пам’ятати: у будь-якій ситуації батькам треба йти до батьків. І цього б вироку не було б, і хай би він йшов і жив. Мені його (Новікова – ред.) шкода, як людину. Як мати, я розумію, що таке тюрма. Але коли вони почали отими грошима тиснути на нас, то ми вирішили йти до кінця, – додають Бондаренки.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама