Реклама

molli

Ціни ростуть: у Черкасах зупинки від «місцевого» підрядника подорожчали на 15%

zupinki-900x444-840x420

Кожна з нових зупинок, придбаних КП ЧЕЛУАШ, обійдеться місту на 8,5 тисяч більше, ніж  коштували в травні цього року.

Згідно з інформацією порталу spending.gov.ua, 29 липня комунальне підприємство ЧЕЛУАШ перерахувало на рахунки ТОВ «Промбуд індустрія» понад 1,8 млн грн на встановлення 26 зупинок громадського транспорту. Середня ціна однієї зупинки 71 343 грн. Це на 8 600 грн більше, ніж платили за подібні зупинки цьому ж підприємству в травні 2016 року. Тоді за 25 зупинок  ТОВ «Промбуд індустрія» отримало 1,55 млн грн.

ЧИТАЙТЕ: “Люди відчувають позитивні зміни”: Гройсман присвятив пост Черкасам

Таким чином ТОВ «Промбуд індустрія», що належить Маренич Анні Миколаївна, Горбівненку Віталію Юрійовичу та Заїчку Григорію Петровичу, отримало за 51 зупинку громадського транспорту 3,4 млн грн.

Зазначимо, що підприємство зареєстроване за адресою громадської приймальні депутата міської ради від партії «Батьківщина» Юрія Тренкіна, а його директором є помічник цього ж депутата Євгеній Щербина.

13213
клікніть для збільшення
клікніть для збільшення
клікніть для збільшення

Нагадаємо, в травні, ще до моменту, коли офіційно були підписані договори на встановлення цих зупинок, на них вже красувалась реклама партії “Батьківщина”.

Місцерозташування всіх відремонтованих зупинок можна знайти на карті ТУТ.

Таким чином відповідно до інформації, що розміщена на порталі Spending.gov.ua, ТОВ “Промбуд індустрія”, що належить Маренич Анні Миколаївна, Горбівненку Віталію Юрійовичу та Заїчку Григорію Петровичу, отримало за 51 зупинку громадського транспорту 3,4 млн грн.

vitannya
Фото Антоніни Захарченко

Як вже раніше писав “Інфоміст”, протягом року ТОВ «Промбуд індустрія» отримало два підряди на суму понад 7 млн грн від служби утримання будинків Соснівського району, яку очолює ще один представник «Батьківщини» Роман Моторний.

Артур Чемирис

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама