Реклама

molli

Це варто почути: що нового готують черкаські рок-гурти у 2019 році

Уже зараз вся країна обирає, хто ж представлятиме нас на “Євробаченні- 2019”. Та таланти живуть не лише в столиці! І в нашому місті є люди, які творять дійсно якійсний музичний продукт, зорієнтований на широке коло слухачів. Саме тому ми вирішили нагадати, що Черкащина відома “не Винником єдиним”. 

Вони пишуть власні пісні та музику, грають на різних фестивалях та записують альбоми на місцевій студії. Мають різних слухачів: на концертах можна зустріти як бороданя-програміста, так і тиху філологиню. У своїй творчості не протестують, а самовиражаються. Пишуть тексти як українською, так і англійською мовами. Вони – це черкаські рок-гурти. 

Редакція “Інфоміст” вирішила дізнатися, чого ж очікувати від місцевих гуртів найближчим часом: нових альбомів, гастролів чи…розпаду?

                                                 «Vesta»

Гурт “Vesta” Фото надане музикантами

Першим у нашій підбірці є гурт «Vesta», який  було створено у липні 2018 року. Зазначимо, що його учасники мають досвід роботи у численних місцевих гуртах, серед яких: «AirLine», «DiKa»,» “Igneous», «Juicy Jew», «Deadline», «Up To Heaven», «School Violence», а також займаються сольними проектами. Гурт складається з чотирьох осіб: вокал – Лілія Гладка, гітара – Роман Чуприна, бас-гітара – Олександр Сичов, ударні – Антон Аргунов. Свій  стиль визначають як Alternative Metal .

«Лілія, я і Саша більше двох років грали разом в гурті «AirLine», випустивши у 2017 році альбом та згодом ще сім синглів. Мали досвід виступів у Києві, Львові, Черкасах та у різних містах Черкаської області. Паралельно з діяльністю основного гурту я мав ще декілька проектів, серед яких кавер бенд черкаської IT компанії «SPD-Ukraine», де я і познайомився з барабанщиком Антоном» – коментує учасник гурту Роман Чуприна.

Фото із дебютного виступу гурту “Vesta”

Своє перше відео до синглу “Перемога” “Vesta” створює вже через два місяці існування гурту.

Після цього музиканти випускають ще два сингли “Фантом” та “Королева”.

Нещодавно « Vesta» потрапила в ефір першої всеукраїнської FM радіостанції, постійний гість численних інтернет-радіо.

Із планів на 2019-й рік: гурт готує повноцінну програму, з якою буде виступати, та дебютний альбом, що складатиметься з пісень на українській та англійській мовах, і планується до випуску у липні цього року.

“In Signs”

Гурт “In Signs” Фото надане музикантами

Черкаський гурт “In Signs” був створений у 2015 році. Спочатку мав назву “The Signs”, проте пізніше змінив її, тому що в Apple Music така вже була. Виконавці зазначають, що не належать до конкретного жанру, грають різну музику.

“Ми просто пишемо пісні і насолоджуємось тим, що вони викликають у наших слухачів” – говорить фронтмен гурту Арсен.

Наразі гурт складається із чотирьох осіб: соліста Арсена, гітариста Віталія, басиста Богдана та барабанщика Олександра.

Фото із концерту гурту “In Signs”

Фронтмен гурту зазначє, що зараз вони мають ідеальний склад, завдяки чому не мають творчих криз та із запалом відіграють концерти:

“Я пам’ятаю ще ті роки, коли наш гітарист Віталій вчився грати на гітарі. Ми часто виконували кавери. Думаю, в “In Signs” він приносить багато енергетики. Басист Богдан один із кращих музикантів, яких я зустрічав. Це людина, який розуміє, яка музика «чіпляє» слухача. В більшості гуртів бас просто заповнює необхідний простір, але в нас басові партії йдуть нарівні з соло. Барабанщик Саша до нас приєднався у липні 2018 року. Я був  здивований тим, що Саша може зіграти все. Було дуже незвично дивитись за тим, як хлопець з рукавами на обох руках, дредами і бородою грав джазові мотиви”.

Фото із концерту гурту “In Signs”

Із планів на 2019-й рік: гурт має декілька нових пісень, зробив реліз двох альбомів, які можна послухати на будь-якому потоковому сервісі, готується до цьогорічних виступів, а також працює над YouTube-каналом.

“Ми вже маємо декілька записаних нових пісень, які ніхто ніколи не чув. Чекаємо слушного часу, щоб презентувати їх. Крім готових пісень, є багато написаних  під акустичну гітару, які потребують доопрацювання. За 2018 рік ми зробили реліз двох альбомів “Split Emotions” і “Insomnia”… Зараз працюємо над YouTube каналом. У 2019 році пообіцяли собі щочетверга викладати нові відео: чи то кавери, чи то наші власні пісні. Також у цьому році буде багато живих виступів, на цьому і робимо акцент. Плануємо зробити ще й реліз двох синглів” – коментує плани гурту Арсен.

Нагадаємо, нещодавно в Черкасах “In Signs” презентували власний альбом.

“Roller Genoa”

Гурт “Roller Genoa”

Гурт “Roller Genoa” було створено у 2011 році. Учасники не тільки випустили декілька міні-альбомів, виступали на місцевих фестивалях, але й «відкатали» тур Україною. Зазначимо, що фронтмен Богдан Курч та басист Ілля Бегейма зібралися ще влітку 2010-го. На початку 2011-го до колективу приєднався барабанщик Дмитро Петраш (відомий як Howard), тоді й взяли назву, під якою виступають і досі. Зараз барабанщиком є Артур Когут. Музиканти грають композиції у таких музичних жанрах як альтернативний та гаражний рок.

Свій перший міні-альбом хлопці випустили у тому ж 2011 році:

«Влітку 2011 випустили EP з 5 демками, які були тепло прийняті черкаською «двіжухою» і дали нам дорогу до черкаських майданчиків. Того часу ми грали мабуть на всіх місцевих фестивалях (Рок-Візок, SoundЧе і тд.)» – коментує лідер гурту Богдан Курч.

Через два роки випустили новий EP “Do It Here, Do It Now”, котрий, за словами Богдана, не виправдав очікувань музикантів.

У 2015 році Дмитро Петраш покидає гурт:

«…над наступними двома піснями у студії ми працювали з басистом удвох («Little Liar» та «Safe and Warm in Hunter’s Arms», 2016). За іронією цей сингл вийшов дуже вдалим (і досі норм продається)…» – зазначає Богдан.

Фото: «Roller Genoa»

Артур Когут приєднався до «Roller Genoa» у 2016 році. Восени цього ж року розпочали свій міні-тур 10 містами України, який тривав до весни 2017-го.

Плани на 2019 рік: ще влітку 2018-го хлопці розпочали записувати новий міні-альбом, робота над яким поки призупинена. Після випуску цього ЕР  музиканти планують взяти невелику паузу у роботі гурту.

«За останні 2 роки що у мене, що у басиста назбиралося багато ідей, які важко «запхнути» в рамки «Roller Genoa», тому, думаю, після випуску цього EP гурт зробить невелику перерву, а на його місці з’являться кілька нових проектів. Або не з’являться. Але ми точно зробимо добрячу і гучну вечірку з цього приводу» – коментує своє рішення лідер гурту Богдан.
 

 «Time»

Гурт «Time»

І наостанок ми залишили єдиний у нашому списку дівочий поп-рок-гурт, який має чи не найбільше гастролів з-поміж перечислених колективів.

До складу «Time» входять 4 учасниці: Анастасія Жупинас – вокал, клавіші, Орел Карина – бас, бек-вокал, Шуландт Інна – гітара, Мохуренко Юлія – барабани. Дівчата грають авторські пісні та кавери. У цьому складі відіграли вже більше 110-ти концертів.

«Ми граємо не тільки рок. Намагаємося створювати пісні, які були б доступні кожному і мали сенс. Не хочеться грати пісні ні про що! …Намагаємося розвиватися кожного дня, щоб стати учасниками різних фестивалів. Будемо йти вперед, чого б це нам не коштувало» – упевнено заявляє Карина Орел.

Плани на 2019 рік: зараз учасниці готують до виходу альбом, який побачить світ вже у цьому році.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама