Реклама

molli

Труїли блох: у Черкасах жителі багатоповерхівки потрапили до лікарні (фото)

Фото: ck.dsns.gov.ua

Як писав “Інфоміст” у Черкасах у багатоповерхівці жителі отруїлися невідомою речовиною. 

Ірина Назарок, прессекретар  КУ “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” нашому виданню повідомила, що за попередньою інформацією в будинку травили блох. Після цього людям почало ставати зле.

На місці  працювало 7 швидких. На місці оглянуто і надано допомогу 7 особам. Ще двох дорослих доправили в Третю міську лікарню, а 5 дітей в Дитячу обласну лікарню. На місці події зараз ще працюють три бригади.

Рятувальники у індивідуальних засобах захисту органів дихання та спеціальних костюмах проводять по квартирний обхід, під час якого інформують людей про небезпеку отруєння та проводять евакуацію потерпілих.

За даними пресслужби Управління ДСНС у Черкаській області на свіже повітря вивели 20 людей. Частина людей, які відмовилися від евакуації, знаходяться на балконах і чекає коли мине небезпека.

Фото: ck.dsns.gov.ua

Як повідомив журналістам Суспільного Андрій Бортник, керівник «Управлінської компанії «Нова якість», напередодні у підвалі будинку проводили обробку від шкідників, бліх. За його словами, усі використані препарати – сертифіковані. Обробка проводилася автоматичним обладнанням, яке не допускає перевищення встановлених норм.

Фото: ck.dsns.gov.ua

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама