Реклама

molli

Томенко – не радник, а народна рада – не в авторитеті

томенко
Фото: “Рідна Черкащина”

У оточенні Президента України кадрові зміни, до списку “-екс” втрапив і радник Петра Порошенка, нардеп-черкащанин Микола Томенко. Як зазначив нардеп на офіційному сайті, крісло радника він покинув за власним бажанням, докинувши промовисте гасло: “Досить радити, необхідно вимагати і діяти”.

Проте деякі політичні експерти іншої думки. Свою версію в коментарі Хроніка.інфо розповів політолог Олександр Палій.

За його словами, причиною звільнення Миколи Томенка може бути його вміння пристосовуватися, а також той факт, що він, працюючи президентським радником, так чи інакше напрацьовував собі політичний капітал, формуючи перед виборами свою команду. Тобто, використовував службове становище в особистих цілях.

У експерта Костянтина Бондаренка думка протилежна: можливою причиною відставки Миколи Томенка міг стати його конфлікт з частиною оточення глави держави або навіть з самим Порошенком. Експерт заявив, що Томенко завжди займав власну позицію, яка і могла ініціювати конфлікт. Бондаренко також зазначив, що Микола Томенко завжди дотримувався досить радикальних поглядів, і міг їх змінювати лише в діапазоні «від радикальних до дуже радикальних.

Сам же Томенко зазначив, що, на його думку, Україна рухається у неправильному напрямку.

Я сам відмовився бути радником Президента України, – Томенко

Зрушилася з місця кримінальна справа за фактом вбивства журналіста та громадського діяча Василя Сергієнка. Працівниками прокуратури та міліціянти підозрюють у вбивстві киянина, наразі його затримали.

За підозру у вбивстві корсунського журналіста затримали киянина

f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c488001391272189

Тим часом у Черкасах вирішували конфлікт народної ради та, власне, народу. 

Жителька села Мошни звинуватила місцеву народну раду у привласненні коштів, зібраних селянами для воїнів-атовців. Конфлікт вийшов за межі населеного пункту. Наразі в суперечку втрутилися багаточисленні громадські організації та очільник Черкаської РДА Костянтин Омаргалієв. Сьогодні, 14 липня, сторони конфлікту зібралися в залі засідань в приміщенні Черкаської РДА.

Благодійність чи корупція: народну раду звинуватили в привласненні коштів, зібраних атовцям

Особливу увагу приділили черкаському сміттю, проте перейнялися проблемою не міські владці, а інвестори.

Представники компанії «OAK Utility Solutions and Development» (Бахрейн) вивчають склад черкаського сміття. Протягом тижня відбирають проби у різних частинах міста, щоб відправити його на експертизу. Це, говорять, необхідно для того, щоб обрахувати його калорійність. Цей показник – один із основних для визначення потужностей сміттєпереробного заводу.

Компанія-інвестор взялася досліджувати черкаське сміття

На Золотоніщині на території ТОВ «Артбудкомфорт» під час виконання робіт з підвищеною небезпекою по очищенню каналізаційного колектора загинуло 3 працівників підприємства.

Наразі проводяться всі необхідні слідчі дії для встановлення всіх обставин вказаного факту, говорять у прокуратурі. 

У каналізаційній шахті знайшли трьох мертвих чоловіків

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама