Реклама

molli

Ткаченко розпорядився встановити знаки пам’яті Героям Небесної Сотні

ткач

До 20 лютого на всіх площах області мають бути встановлені знаки Героїв Небесної Сотні. Було б правильно і доцільно оновити і привести до належного стану всі площі міст в Черкаській області. 

Таку думку висловив під час координаційної наради голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, – передає “Вичерпно”.

— Було б правильно і доцільно в цьому році оновити всі площі наших міст. Оскільки одне із завдань, яке ставить нам суспільство, — це процес декомунізації. Після знесення пам’ятників Леніна, дивишся на центральну площу, і ніби там пройшовся ураган і далі нічого не робиться. Як приклад гарної роботи, місто Золотоноша, в місті Умань робиться робота в цьому напрямку, громада Христинівки зараз зібралася, що привести до ладу центральну площу.

Також вважаю буде правильним до 20 лютого встановити пам’ятники Небесній Сотні, в тому числі в місті Черкаси. Тому б просив владу Черкас разом із управлінням містобудування і архітектури визначити місце встановлення пам’ятного знаку. Важливо, щоб ми це зробили саме до 20 лютого — річниці наймасовіших розстрілів на Майдані. Будуть залучені і кошти обласного бюджету, й меценатів. Так само це має бути зроблено і в інших містах, і районах, — наголосив очільник області.

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама