Реклама

molli

Тепер видаватимуть документи і про здобуття початкової освіти

В МОН України затвердили нові документи, що отримуватимуть школярі. Українські школярі відтепер після 4-го класу будуть отримувати свідоцтво про здобуття початкової освіти; після 9-го – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти; а після завершення школи в 11-му (12) класі – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Про це повідомляє прес-служба ЧОДА.

Щоб усі ці документи були доступні й для осіб з порушеннями зору, їх почнуть виготовляти з використанням шрифту Брайля. Постанову про це прийняли на засіданні Уряду 6 березня 2019 року.

—  Ще з радянських часів ми маємо атестат про повну загальну середню освіту, такого ж зразка документ діє в РФ, але в усіх цивілізованих країнах світу ця практика не поширена. Також документи мають бути доступними. У нас щороку зростає кількість дітей з особливими освітніми потребами у школах. Отримуючи свій документ про освіту, вони мають право розуміти, що там написано. Відтепер така можливість з’явиться, – пояснила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Подібні публікації

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
1 Нещодавні автори
1
1

перемога

Реклама

Реклама