Реклама

molli

Тарас Григорович Шевченко “воскрес” і завів акаунт в Instagram

I’ll be back, чорнобриві. Так підписав своє перше відео у Інстаграмі користувач із нікнеймом @shev_che. В сучасності Кобзар живе у Києві і постить фото, відео та виставляє сторіз.
Перший допис з’явився 23 липня із Чернечої гори в Каневі, де похований видатний українуць. На ньому Шевченко з’являється в повітрі, знаходить смартфон і каже: “Ти диви! Поховали, де просив!”

 

Профіль Шевченка – це своєрідний блог про його життя у сучасному Києві. Кобзар відвідує магазини одягу, їсть суші, робить селфі, гуляє Майданом Незалежності, фотографується з купюрою номіналом у 100 грн. зі своїм зображенням та намагається зрозуміти, як працює ескалатор у метро.

“Я був інстаблогером ще задовго до того, як Facebook всіх вас зробив кріпаками”, – пише Кобзар.

За 10 днів на профіль Батька нації підписалися більше 5 000 людей.

 

Голос Америки поспілкувався із віртуальним “Тарасом Шевченком”. За його словами, – повернувся, бо зараз потрібен Україні як ніколи.

“Я воскрес, бо зараз я потрібен Батьківщині більше, ніж на небесах. Там тільки преферанс з Котляревським та Лесині пікніки, а тут твориться історія нашої держави. В цей складний переломний момент, коли українцям треба слово Кобзаря, мене підтримує тільки любов народна та новітні технології. Уявляю, скільки дерев зберігають ці ваші комп’ютери! Мені на один вірш треба було осоку зрубать!”, – сказав “Кобзар”.

Автори проекту зберігають анонімність і не розкривають своїх особистостей. Про деталі вони також поки що не хочуть говорити.

“Тарас Григорович – легендарний український діяч. І його легенда в тому, що він справжній, живий. Саме тут і зараз. І сам веде свою сторінку в Інстаграмі. Він наш літературний батько. Тому ніхто не може замість нього писати і впливати на нього. Шевченко – це символ. І ми би хотіли зберегти його автентичніть. Віртуальний Тарас Григорович такий, яким би він міг бути в 2019 році”, – відповіли Голосу Америки автори проекту.

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама