Реклама

molli

Так чи був паспорт? Заступник губернатора розвінчує міф про одинокого мітингаря

Уже кілька тижнів чоловік у військовій формі Андрій Троян «кочує» центром міста. Від обласної та міської влади чоловік вимагає вперше видати йому паспорт. Він твердить, що все життя живе без документу, який йому конче необхідний.

Зокрема, нещодавно Андрій Троян приходив на засідання виконавчого комітету, де від керівництва міста також вимагав паспорт.

Нині чоловік сидить біля приміщення обласної адміністрації і вже був на прийомі в заступника голови Черкаської ОДА Сергія Овчаренка.

Про результати зустрічі посадовець повідомив сайту «ІнфоМІСТ».

Він зазначив, що поспілкувався із цього приводу із представниками міграційної служби. Там повідомили, що насправді Трояну видавали паспорт у 1997 році. Щоправда, не в Черкасах, а на Кіровоградщині, де він на той час проживав.

– На сьогодні громадянин Троян вимагає від адміністрації дати йому «вперше» паспорт. Говорить, що раніше йому його не видавали. Ця інформація не відповідає дійсності, як з’ясувала наша перевірка, – коментує Сергій Овчаренко. – Якщо він втратив паспорт, загубив чи щось інше, то може звернутися до паспортного столу по заміну цього документу. Чому він замовчує, що вже отримував паспорт у Кіровограді, – мені невідомо. Загалом є чітка процедура отримання паспорту. І я б порадив цьому громадянину звернутися за адресою, а не в мерію чи обладміністрацію.

2
Коментарі

avatar
2 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Андрій Троян Нещодавні автори
Андрій Троян
Андрій Троян
Андрій Троян
Андрій Троян

Будь ласка, порівняйте обнародовану тут інформацію стосовно мене з інформацією на моїй сторінці https://m.vk.com/andrii_troian , щоб виявити БРЕХУНІВ.

Реклама

Реклама