Реклама

molli

Суд визнав дії поліції щодо звільнення Іванька протиправними

Черкаський адмінсуд визнав протиправними дії ГУНП в Черкаській області щодо включення Віктора Іванька  до списку поліцейських, які підлягають атестуванню.

Разом з тим суд також визнав протиправним та скасував рішення атестаційної комісії № 3 Головного управління Національної поліції в Черкаській області про невідповідність його займаній посаді та звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність.

Про це інформують юристи заступника начальника ГУ НП в Черкаській області.

Іванько

“На момент прийняття рішення про атестування Віктора Іванька, останній вже був прийнятий на службу поліцейським відповідно до вимог ст. 58 Закону України «Про Національну поліцію», яка передбачає, що призначення на посаду здійснюється безстроково (до виходу на пенсію або у відставку).

Атестування поліцейських відповідно до ч. 1 ст. 57 вказаного Закону проводиться з метою оцінки їхніх ділових, професійних, особистих якостей, освітнього та кваліфікаційного рівнів, фізичної підготовки на підставі глибокого і всебічного вивчення, визначення відповідності посадам, а також перспектив їхньої службової кар’єри.

Вичерпний перелік підстав до атестування поліцейських викладений у частині 2 наведеної статті, зокрема, атестування проводиться при:
– призначенні на вищу посаду, якщо заміщення цієї посади здійснюється без проведення конкурсу;
– вирішенні питання про переміщення на нижчу посаду через службову невідповідність;
– вирішенні питання про звільнення зі служби в поліції через службову невідповідність.

Жодна з перелічених підстав не стосувалася Віктора Іванька, оскільки на вищу посаду він не претендував, питання про переміщення на нижчу посаду чи звільнення зі служби в поліції також не вирішувалося, через відсутність об’єктивних цьому причин, крім того, скорочення чисельності керівного складу ГУ НП в Черкаській області не планувалася”, – йдеться в повідомленні.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама