Реклама

molli

Суд поновив на посаду черкаського чиновника, який «погорів» на хабарі

Валентина Дяченка, ексначальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради, поновлено на посаді.

Про це «Інфомосту» стало відомо з власних джерел.

У міськраді нам підтвердили цю інформацію та повідомили, що буде порушуватися питання про оскарження цього рішення.

Борис Євмина, нинішній начальник управління ДАБК повідомив, що сьогодні о 10:00 відбулося судове засідання, де ухвалили рішення про поновлення.

– Я знаю, що в грудні його зачинять за хабар, а зараз поновлюють. Це ж справа така. Проблема в тому, що в суді ніхто ні за що не відповідає, – коментує Євмина.

Нагадаємо, у 2017 році Дяченка затримали столичні правоохоронці на хабарі в розмірі 40  тисяч гривень. За отримані кошти посадовець обіцяв недопущення додаткових перевірок об’єктів будівництва, зданих в експлуатацію.

Чиновника відсторонили від посади та відправив його під домашній арешт. А вже у березні Валентин Дяченко повернувся на посаду начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради. Його термін відсторонення від посади збіг 4 березня і не був продовжений судом.

А у серпні 2018 року, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звільнив Валентина Дяченка із посади начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю. Про це йдеться у розпорядженні міського керманича від 10 серпня. Зазначається, що Дяченка звільняють “через невиконання без поважних причин обов’язків, покладених на нього за трудовим договором”.

 

 

 

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Алек Нещодавні автори
Алек
Алек

То був не хабар, а звичайна для нього, вдячність

Реклама

Реклама