Студенти черкаського вишу влаштували благодійний ярмарок

07.12.2018, 12:03
Фото: прес-служба ЧНУ ім. Б. Хмельницького

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся благодійний ярмарок. Виручені кошти підуть на подарунки для дітей. Захід традиційно організовує колектив навчально-наукового інституту історії і філософії. Цього року до доброчинної ініціативи доєдналися представники ННІ української філології та соціальних комунікацій, профспілка університету. Повідомляють у прес-службі ЧНУ ім. Б. Хмельницького. 

Студенти стали активними учасниками акції. Вони принесли книги, одяг, предмети декору, гаджети, власні вироби та випічку. За словами голови первинної профспілкової організації ЧНУ Анатолія Стеценка, на зібрані кошти будуть придбані подарунки для дітей, які перебувають на лікуванні в обласному центрі дитячої онкології та гематології.

Фото: прес-служба ЧНУ ім. Б. Хмельницького

“Ми живемо у непрості часи, тому так важливо бути людяними, уважно і чуйно  ставитися до інших. Зважаючи на це, в університеті проводять низку доброчинних акцій — від маленьких ініціатив до благодійних фондів. Традиційно ця діяльність активізується напередодні різдвяних свят. А взагалі для Черкаського національного благодійність — це поклик серця, поклик душі дарувати добро тим, кому це необхідно”, — зазначив ректор Олександр Черевко.

0 коментарів

Залишити відповідь