Реклама

molli

Стало відомо, чому правоохоронці обшукували завод родички депутата

Фото – “Антена”

Вчора міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та депутат міськради Юрій Тренкін повідомили, що офіс підприємства «родичів депутата» обшукують правоохоронці. З цього приводу «батьківщинівці» навіть скликали прес-конференцію в стінах міськради.

Йшлося про ТОВ «Хлібний дім – Україна», яке належить сестрі депутата Аллі Коломієць.

У тексті судової ухвали (документ надав журналісту сам Тренкін) зазначається, що правоохоронні органи з’ясовують обставини реконструкції ковбасного цеху ТОВ «Хлібний дім – Україна». Потреба в обшуку виникла з метою вилучення речей і документів підтверджуючих проведення робіт протягом 2015-2017 років.

Йдеться про договори про проведення реконструкції ковбасного цеху, акти виконаних робіт, довідки про вартість робіт, підсумкову відомість ресурсів, ПКД по реконструкції тощо.

Суд задовольнив клопотання прокурора і надав дозвіл на проведення обшуку офісного приміщення, що знаходиться в селі Геронимівка.

Вчора під час прес-конференції в 206 аудиторії приміщення міськвиконкому Юрій Тренкін запевнив, що всі документи були надані правоохоронцям. Також він додав, що із обшуками на підприємство приходять 6-й раз.

– Провадження діє вже півроку. Перші обшуки були півроку тому. Вилучалися документи, намагалися вилучити комп’ютерну техніку, – пояснив він. – Навіщо приїжджають 12 людей і вивертають всі шафи? Що вони шукають? Це підприємство не пов’язане з державними коштами та тендерами.

На захист депутата став міський голова Анатолій Бондаренко. На прес-конференції він заявив, що правоохоронці також «хотіли взяти дозвіл на обшуки в помешканні міського голови, але суд не дав дозвіл».

Також Бондаренко повідомив, що обшуки зачепили депутата Олексія Мельника та кандидата в депутати Костянтина Слабенка.

Як відомо, підприємства, якими керує Слабенко підозрюють у махінаціях з ремонтами дошкільних закладів. Обшук відбувався в міському департаменті освіти. Щодо Мельника, який є директором КП ЧЕЛУАШ, то комунальників обшукали за підозрою в завищенні вартості робіт на підприємстві.

Бондаренко запевнив, що правоохоронці «не тим займаються» і пообіцяв дати їм «відпір».

Фото надані Юрієм Тренкіним

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама