Реклама

molli

Спротив системи посилюється: на Черкащині нищать агітацію кандидата від партії “Слуга народу” Олександра Скічка

Стара система агонізує. Політичні опоненти переходять до радикальних дій проти партії Президента «Слуга народу». Кілька днів тому кандидат в депутати по 197 округу Олександр Скічко виклав у мережу публічне звернення в якому призвав виборців залишатись критично-мислячими і не вестись на маніпуляції і провокації та отримав радикальну відповідь від представників старої влади — тільки у Черкасах учора в ночі було одностайно знищено та понівечено більше 10 агітаційні кубів із зображенням кандидата.

Як написав один із користувачів соцвальних мереж Віктор Іванько: “От,  вам друзі, і реальна соціологія! Можна публікувати різні дослідження “авторитетних контор”, але якщо кандидат реально лідирує, то тут лише один шлях – “МОЧИТИ” лідера перегонів!”

Користувач виклав фотографії понівечених бордів.

Акції вандалізму було помічено також у Канєві та Золотоноші.

Представник кандидата в народні  депутати по 197 округу Олександра Скічка звернувся до  правоохоронних органів. В поліції був составлений протокол, з фіксацією фактів вандалізму.

Олександр Скіч,  у свою чергу, звернувся до прихильників, з тим, щоб контролювали емоції і у своїх  реакціях оставались у межах правового поля.

– Система агонізує, – відзначає Скічко. – У конкурентів більш нема аргументів, тому вони намагаються взяти силою. Але люди все бачать. І впевнений, роблять рузумнівисновки. Тож сподіваюся на їх підтримку і зараз, і на предвиборчій дільниці. Зробимо їх разом.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама