Реклама

molli

Спортивні перемоги, кадрові зміни, нові освітні реалії та інші головні новини тижня

“Інфоміст” підводить інформаційні підсумки тижня.

У згвалтуванні та вбивстві дівчини підозрюється 13-річний ром. Ним виявилися 13-річний житель Житомирської області, представник однієї з народностей, що разом з родиною тимчасово проживає в Тальному. Його  знайшли оперативники на території  Житомирської області, де він переховувався у рідних.

З пропискою в церкві. Як черкащани прокладають дорогу дітям до “елітних” шкіл? Новий закон “Про освіту”, що набрав чинності 28 вересня 2017 року, допоможе у цьому. Завдяки ньому, освіта, яка застрягла ще в добі Радянського Союзу, однією ногою вже у світлому майбутньому.

У Черкасах знову проблеми зі сміттям. Підрядник не встигає вивезти 20% відходів.

Колесо огляду. Комунальники провели тендер на будівництво атракціону в парку Сосновий бір. Аукціон із пропозицією 2,35 млн грн. виграло ТОВ А.І.Д.А. 31 липня “Дирекцією парків” оголошено про намір укласти договір з переможцем аукціону.

Зарплата Михайлюка. Вихованець “Черкаських Мавп” Святослав Михайлюк потрапив до рейтингу спортсменів-“заробітчан”, які мають найбільші контракти. У команді НБА “Лос-Анжелес Лейкерс” Михайлюк щомісяця заробляє майже 124 тисячі доларів. Він опинився на 7 сходинці.

Танюк йде з керівництва ЖКК. Сергій Танюк, який виконував обов’язки директора департаменту ЖКК Черкаської міської ради, написав заяву на звільнення.

Черкащанин Куліш на чемпіонаті України здобув два “золота” і встановив національний рекорд. У Черкасах ліквідували державну екологічну інспекцію.

Екологічну інспекцію області замінить ДЕІ Центрального округу, повноваження якої поширюватимуться на Черкаську та Полтавську області.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама