Реклама

molli

Соліст відомого гурту у відеозверненні запрошує на Ше.Fest (відео)

Соліст гурту “Антитіла” Тарас Тополя записав відео, в якому запрошує відвідати фестиваль у Моринцях “Ше.Fest“.

“Я Тарас Тополя та гурт “Антитіла” поспішаємо на фестиваль Тараса Шевченка. Там буде дух Тараса і непереборна сила його творчості і таланту. Звичайно ж “Антитіла” зіграють великий рок-н-рольний живий сет. Приїжджайте, буде класно, запрошуємо”, – говорить у відео Тополя.

Нагадаємо, 13-14 серпня в селі Моринці Звенигородського району Черкаської області відбудеться третій Всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest. Цьогоріч захід приурочений також 25-літтю з нагоди проголошення Незалежності України, тому має гасло “Твоя незалежність”.

Організовують подію активісти Мегамаршу вишиванок, Всеукраїнської громадської організації “Сокіл” та Молодого народного руху за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Черкаської обласної державної адміністрації спільно з Моринською сільською радою.

Детально про фестиваль можна прочитати на офіційному сайті фестивалю: http://shefest.org.ua/about/

О 13:00 у суботу, 13 серпня, з нагоди відкриття фестивалю організатори проведуть брифінг для представників ЗМІ. Вхід на територію фестивалю – за попередньою акредитацією або ж редакційними посвідченнями.

Програму фестивалю Тараса Шевченка “Ше.Fest 2016” можна переглянути за посиланням.

 

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама