Реклама

molli

Що в меморандумі кандидатів у депутати від «Слуги народу»

 

Любов Шпак:

Мене часто запитують, я як кандидат –мажоритарник, чи не зражду партію «Слуга Народу», адже можу в будь-який час звільнити себе від зобов`язань перед партією?

Відповідаю: ні, я не можу так вичинити. Адже мною підписаний меморандум про відповідальність народного депутата від партії «Слуга Народу.

Усвідомлюючи відповідальність передмільйонами українських громадян, які висунули вимогу кардинальних змін у державі, проголосувавши на президенських виборах за Володимира Зеленського; розуміючи нагальність завдання з очищення та оновлення влади й повного перевстановлення державної системи в Україні; поділяючи ключові принципи, на яких збудована партія «Слуга Народу», ми кандидати в народні депутати України від партії «Слуга Народу»

ЗОБОВ’ЯЗУЄМОСЯ:

1. Бути присутнім на всіх пленарних засіданнях Верховної Ради, засіданнях комітетів і комісій – окрім випадків, коли це неможливо з поважних причин(хвороба, відрядження, тощо).

2. Чітко дотримуватися  Регламенту Верховної Ради, зокрема перебувати на пленарних засіданнях у визначенні Регламентом та рішеннями ВР часові проміжки.

3. Голосувати особисто, за допомогою особистої картки , не передавати й не приймати від колег із фракції особисту картку для голосування.

4. Підтримувати всі законопректи , передбачені передвиборчою програмою партії.

5. Вести дискусії стосовно змісту законопроектів пердусім на засіданнях фракції, висловлюючи зауваження та пропозиції у відкритій формі, аргументувати свою позицію.

6.Бути гідними звання народного депутата та представника партії упарламенті, не допускаючи поведінки, яка може викликати суспільний осуд. Про винекнення конфлікту інтересів або можливість такого конфлікту негайно повідомляти керівництво фракіції.

7. Добровільно скласти депутатські повноваження у разі порушення ключових принципів партії, положень цього Меморандуму, відмови від голосування та законопроекти, передбачені програмою партії, виходу з фракції та рішення фракції про виключення.

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама