Реклама

molli

Ще три об’єднані громади утворено на Черкащині

На Черкащині утворили ще три об’єднані територіальні громади. Днями у ЦВК уже спрямували документи про призначення там перших виборів. Ідеться про Тернівську ОТГ (Смілянський район), Плешканівську ОТГ (Золотоніський район) та Леськівську ОТГ (Черкаський район).

Заступник очільника області Ярослав Березань розповідає у коментарі кореспонденту сайту «ІнфоМСТ», що нині на Черкащині очікують призначення перших виборів загалом у восьми громадах. Рішення про це має ухвалити Центральна виборча комісія.

– Три громади в Черкаському районі, три в Смілянському районі, по одній – в Золотоніському та Уманському районах. Наразі ми маємо пожвавлення процесу об’єднання громад на Черкащині. Окрім роз’яснювальної роботи, яку ми постійно проводимо спільно з Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування, люди мають можливість ознайомитися з досвідом уже об’єднаних громад і переконатися на практиці, що вони мають завдяки цій реформі. Окрім усього, з останніх вигод – Уряд ухвалив рішення щодо передачі земельних ділянок сільгосппризначення державної власності до комунальної власності об’єднаних територіальних громад. Тобто цією землею розпоряджатиметься не Держгеокадастр, а самі громаді. І це суттєва новація, що дозволить знівелювати традиційні земельні конфлікти, – ділиться посадовець.

Очікується, що вибори у громадах відбудуться в жовтні. Нині в області нараховують уже 34 ОТГ.

Ольга Ярова

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама