Реклама

molli

Ще одне порушення регламенту: відеозапис таємної сесії не здійснювався

Відеозапис позачергового сесійного засідання Черкаської міськради, що відбулося 22 серпня в Каневі, не здійснювався.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит видання «Інфоміст», який надали в міськраді. Відповідь підписав секретар міськради Ярослав Нищик.

Водночас в чинному регламенті міськради зазначається:

«Гласність засідань Ради забезпечується шляхом проведення у залі засідань фото- і кінозйомки, відео-, звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури», – йдеться в документі.

Нагадаємо що після сесії депутат міськради Юрій Тренкін в коментарі zmi.ck.ua. заявив наступне:

– Переконаний, що сесія була проведена згідного чинного законодавства. Була проведена відеозйомка (виділено – ред.), можна було використовувати гучномовець.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, 22 серпня у Каневі міський голова Анатолій Бондаренко на 15:00 скликав сесію на Чернечій горі. Журналісти і громадськість про це дізналися із оголошення на сайті мерії, яке з’явилось майже о 16:00, натомість частина депутатів, що не входять у більшість, довідалися про засідання о 15:30.

Анатолій Бондаренко підписав усі рішення скандальної сесії. Одне з них передбачає зміни до бюджету загальним обсягом 200 млн грн.

Черкащанка Алла Юрковська подала позов на міського голову Черкас і міську раду про визнання протиправними рішень 57-ї позачергової сесії Черкаської міської ради, засідання кої відбулося у Каневі.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама