Реклама

molli

Секретар Черкаської міськради Радуцький задекларував 380 тисяч доларів готівкою

радуцький

Секретар міської ради Олександр Радуцький подав декларацію за 2015-й рік.

Так, із 2002 року Радуцький володіє квартирою в Черкасах площею 64,8 кв. м. За останньою оцінкою, житло коштує 150 тис. грн. Дружина Олександра Романовича Наталія Крись володіє третиною будинку (загальна площа 161 кв. м) в обласному центрі, також у співвласності із своїми родичами вона володіє квартирою (площа 43,6 кв. м).

Сім’я Радуцького має 5 земельних ділянок, 4 з яких у 100-відсотковій власності секретаря міськради.

Нині Олександр Романович “будується” в Черкасах. Житловий будинок площею 200 кв. м ще не прийнятий в експлуатацію.

З вересня 2014 року Радуцький їздить на Kia Carens (2014 рік випуску). На момент набуття права автівка коштувала 354 тисячі гривень. Дружина секретаря має Ford B-max з того ж року. Автомобіль вартував 211 тисяч гривень.

За основним місцем роботи у 2015 році Радуцький отримав 110,7 тисяч гривень зарплатні. Варто зазначити, що в готівкових коштах Олександр Романович вказав більш ніж солідну суму – 380 тисяч доларів. Коментуючи суму, Радуцький повідомив журналісту сайту “ІнфоМІСТ”, що займався підприємницькою діяльністю із 1995 року до 2007, коли очолив “Дирекцію парків”. Чиновником же він працює останні два роки.

Крім цього, з грудня 2016-го секретар має кредит – 47 690 тисяч гривень.

4
Коментарі

avatar
4 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
3 Коментарі автора
michelСтаніслав ПотоцькийДідЕлена Нещодавні автори
michel
michel

Так грудень 2016 ще не наступив, а кредит вже є

Станіслав Потоцький
Станіслав Потоцький

Олександр Радуцький задекларував готівку так би мовити наперед – щоб пояснити НАБу свої можливі набуття майбутніх періодів. З іншого боку, в той перод первоначального накопичення капіталу, що секретар міськради соромёязливо зове “підприємницькою діяльністю”насправді був для радуцького періодом біганини шісткою в одній з бригад ОПГ Валерія Дирди. Шістка, ба****н типу Радуцького насправді наврядчи міг тоді заробити більше штуки. А статки він набув саме в період свого “соціалістичного” входження у владу, обіймання посади директолра парків. Тай роботі ж у команді Одарича. Потім вже самостійна кар’єра, їзда на джипі (правда втраченому) ну і сиротлива робота з 13-го року на побігеньках у партії ригіонів.… читати далі >

Дід
Дід

Пан Радуцький, думаю, багато бажаючих знайдеться купити у Вас квартиру площею 64,8 кв. м, яка “за останньою оцінкою житло коштує 150 тис. грн”! За 2315 грн/м2 Ви ніде в Черкасах житла не знайдете (крім аварійних будівель)! Не вішайте людям лапшу на вуха!!!

Елена
Елена

Интересный факт! Человек, имеющий 380 тысяч долларов, берёт КРЕДИТ в 27 тысяч гривен!)))

Реклама

Реклама