Реклама

molli

Себе треба долати. Зіркова психолог із Черкас заспівала у телевізійному шоу (фото, відео)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Еще один вызов был принят и исполнен! Смотрите сегодня в 20.00 на телеканале СТБ в проекте «Цієї миті рік потому». ⠀ Поставила цель спеть любимую песню папы в классической манере. Сразу скажу: лично я совсем не довольна результатом, потому что нужно было в разы больше уделить этому внимания. Когда у тебя задача сделать что-то за год, ты обычно тянешь до последнего, а потом срываешь связки, нервы… Но я научилась делать на тройку! И это обеспечивает мое движение. На момент выступления выдала максимум возможного. Кому любопытно, включайте телевизор посмотрим вместе! Платье oт @yuliya_magdych

Допис, поширений Наталья Холоденко (@kholodenkon)


Відома українська психолог, експерт і учасниця багатьох українських телепроектів Наталія Холоденко, яка родом із Черкас, взяла участь в шоу «Цієї миті рік тому» на телеканалі СТБ.

На проект, в якому герої повинні за один календарний рік досягти поставленої мети, Холоденко прийшла з мрією опанувати техніку оперного співу і заспівати з оркестром. Наталя навіть розплакалася в студії – її батько завжди мріяв, щоб вона співала, але за життя тата вона так цього і не зробила, однак тепер хотіла б втілити його бажання.

Через календарний рік після цього визнання і ефірні 2-3 хвилини Наталя Холоденко з’явилася в студії і в супроводі оркестру заспівала «Два кольори» Дмитра Павличка. Деякі глядачі засумнівалися, чи могла дійсно Наталя Холоденко за один лише рік навчитися так співати.

На своїй сторінці в Інстаграм психолог відповіла всім, хто сумнівається.

«Якщо я пишу, що співаю наживо, то саме це я і роблю».

Наталя виклала в Інстаграм відео з репетиції, де виконує пісню в іншому темпі, ніж в ефірі – на доказ того, що пісня не була записана заздалегідь.

«Якщо ти ніколи не співав з оркестром – це як навчитися їздити велосипеді, – написала Холоденко. – На вигляд не складно, а поки осідлаєш – наб’єш синців. Так що ваша Холодеша вся справжня – з крові, плоті, зв’язок і нервів. Але себе треба долати».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Все. Плюс мечта сбылась! Папа бы мной гордился! Для всех, кто не смог посмотреть по телевизору.

Допис, поширений Наталья Холоденко (@kholodenkon)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Это было невероятно волнительно, но #стбможливовсе! ⠀ Я еще раз убедилась, как важно все же решиться и сделать, а не ждать идеального момента. Это было живо: живой оркестр, живое волнение, 2 живых дубля… Кстати только сегодня вместе с вами я впервые смотрела, как это звучит со стороны. ⠀ Хочу подчеркнуть: когда ты побеждаешь себя, к этому присоединяются все, кто тебя окружает. Кто-то гордится, кто-то вдохновляется, кто-то тоже начинает шевелиться в направлении победы своих страхов. Очень хочу, чтобы вы заряжались по жизни. Вы — большая часть моего окружения!

Допис, поширений Наталья Холоденко (@kholodenkon)

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама