Реклама

molli

Рятувальники перевірили черкаські пляжі на готовність до купального сезону

15 травня спеціальна комісія у складі фахівців перевірила готовність місць масового відпочинку людей на водних об’єктах до відкриття купального сезону.
Оглянувши комунальні та приватні пляжі міста Черкаси, обстеживши їх на дотримання вимог правил, серед яких найбільш принциповими є, – наявність не лише необхідної документації, а й рятувального поста, визначення безпечної акваторії купання, укомплектованість рятувальними, водовідливними, протипожежними засобами, та наявність на території інформаційних стендів та щитів у місцях, де купання заборонене та дозволене.


За результатами обстеження придатними для літнього відпочинку на воді визнали пляжі: комунальний пляж «Соснівський-1», «Пляж Казбетський», «Пляж Митницький» та ТОВ «Берег-2007 (Бочка)».
Решта обстежених територій пляжів мають низку важливих недоліків, які свідчать про небезпеку використання їх для активного та безпечного відпочинку.
На цих пляжах не проведено водолазне обстеження та не проведено водолазне очищення дна від сторонніх предметів. Тож купатися там небезпечно, про що мають сповіщати спеціальні таблички «Купатися заборонено!».
Фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій вкотре детально роз’яснили власникам основні вимоги Правил охорони життя людей на водних об’єктах, відповідно до яких, згідно із законом, можна відкривати організований пляжний сезон.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама