Реклама

molli

“Рух за очищення” свою справу зробив, – Сакварелідзе анонсував створення нової партії

Екс-заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе анонсував створення нової партії.

Про це він заявив на лекції в Київському національному університеті ім Тараса Шевченка у вівторок, повідомляє кореспондент “Української правди”.

“На днях все буде озвучено. Туди будуть входити талановиті і некорумповані люди, які хочуть щось змінити в цій країні”, – уточнив він на запитання УП.

 

Водночас він не підтвердив і не спростував, що в партію ввійде губернатор Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі.

На запитання, чи партія створюється на платформі “Рух за очищення”, Сакварелідзе відповів: “Рух за очищення” свою справу зробив. Змінено прем’єр-міністра, міняється генпрокурор. Тобто рух свою справу вже завершив. Поки більше нічого говорити не можу”, – сказав Сакварелідзе.

Раніше одеський губернатор неодноразово заявляв, що створений ним “Рух за очищення” не буде перетворюватися на політичну партію, однак чутки про це періодично продовжують курсувати.

У черкаському осередку заяву Сакварелідзе наразі не коментують.

Згідно з соціологічним опитуванням “Рейтинга”, у квітні не створена партія Саакашвілі була на третьому місці електоральних уподобань українців.

Як раніше писав ІнфоМІСТ,  на думку активіста організації, політичного експерта Максима Михлика “Рух за очищення” мав всі шанси стати справжньою ліберальною партією європейського зразку. 

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама