Реклама

molli

“Рубан, м’яко кажучи, обманює людей”, – Мустафа Найєм про черкаського “порошенківця”

5450d4d192f5e_Nayem-Mustafa

Народний депутат від Блоку “Петра Порошенка «Солідарність»”, журналіст Мустафа Найєм прокоментував для видання «Інфоміст» поведінку черкаського “порошенківця”.

Учора, 21 вересня, в Черкасах нарешті стартував довгоочікуваний конкурсний відбір у поліцію, який анонсувався в кінці літа.

Ще починаючи із липня, керівник секретаріату обласного осередку БПП Сергій Рубан через соцмережі та деякі місцеві видання наголошував на своїй значній ролі в появі в Черкасах нової поліції.

Наше видання звернулося до Сергія з проханням прокоментувати скорий прихід поліції на Черкащину та визначити його роль в цьому процесі.

13131231

“З огляду на те, що  Владислав Пустовар стверджував, що нова поліція в Черкасах з’явиться лише в 2016 році, я,  звернувся до першого заступника міністра МВС Еки Згуладзе з листом про запровадження Нової Поліції в Черкасах та Умані вже в цьому році. Пізніше, я звернувся до депутата, керівника депутатської групи “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” Андрія Більди, з проханням внести це питання на розгляд під час засідання міської ради. За декілька днів Черкаська міська рада звернулася до міністра Авакова з аналогічним клопотанням. Пізніше була зустріч Еки Згуладзе з представником керівництва ОДА. Для мене особисто, найважливіше те, що ми це зробили і набір в нову поліцію Черкас розпочнеться вже 21 вересня 2015 року. Нарешті в місті зменшиться криміногенна напруга, вулиці стануть безпечними, молодь  отримає робочі місця та перспективу та буде довіра до Поліції”.

Натомість відомий журналіст, а нині народний депутат Мустафа Найєм здивований такими методами піару і запевняє, що роль Сергія Рубана у появі в Черкасах поліції дорівнює нулю.

“При всій повазі до Сергія Рубана, не знаю ні про його роль в ні поліції Черкас, ні в поліції загалом. Можу лише сказати, що намагання пропіаритися за рахунок чужої роботи виглядає, як мінімум, негарно. Це просто неповага до людей”, – говорить Мустафа.

Депутат пояснює, що поява поліції в обласних центрах здійснюється відповідно до встановленого графіку.

“У жодній з областей поліція не з’являється відповідно до бажання якоїсь партії, поява поліції обумовлена графіком, який розроблений спеціальною командою. Звичайно, жодного стосунку до того, що роблять люди на місці Рубан не має. М’яко кажучи, Сергій обманює людей. Він не є причетним до нової поліції.

Те, що він написав листа Еці Згуладзе, то я думаю, що дуже багато людей по всій країні хотіли мати в  своєму місті поліцію. Але ж ми не скажемо, що з ініціативи всіх цих людей з’явилася поліція, бо це було б неправдою. Ми розуміємо його бажання, але в даному випадку це говорить про нього виключно негативно”, – констатує Мустафа Найєм.

Нагадаємо, вчора за перший день прийому анкет для участі в конкурсному відборі в патрульну поліцію, було подано 1618 завок. Відбір зможуть пройти 200 осіб, які вже в лютому мають розпочати патрулювання обласного центру.

Як повідомив міністр МВС Арсен Аваков, зараз планується, що до березня 2016 року патрульна поліція має запрацювати у всіх містах країни.

2
Коментарі

avatar
2 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
AvatarLOL Нещодавні автори
Анонім
Анонім

таке молоде, а таке брехливе! ну і ну…такі кадри президенту додають не тої популярності, шо треба

LOL
LOL

Так цього афериста Рубана!!!

Реклама

Реклама