Реклама

molli

Розвитку аграрного бізнесу Городища сприятиме фінансування за проектом КУБ

3 березня цього року на Черкащині активно стартувала програма кредитування АГРОКУБ, що адаптована під потреби клієнтів агробізнесу. Як повідомляють у ПриватБанку, один з аграріїв Городища вже отримав фінансування за найбільш прийнятними умовами.

Городищенське фермерське господарство “Долина Агро” отримало фінансування в рамках проекту КУБ.

– З 1998 року я займаюся агробізнесом, – розповідає власник бізнесу Вадим Воскобійник. –  Ми обслуговуємо 490 га землі, де вирощуються зернові та технічні культури. Власний бізнес потребує значних зусиль та оборотних коштів. Наразі є необхідність у придбанні мінеральних добрив. Дізнавшись про проект КУБ, вирішив звернутися за додатковими коштами для розвитку власного бізнесу.  Додаткове фінансування дозволить нашому підприємству не лише підтримати бізнес, а й створити нові робочі місця.

– Ми пропонуємо аграріям регіону особливі умови кредитування, що дозволять максимально забезпечити фінансування їх потреб на термін до 12 місяців, – розповідає керівник напрямку активно-пасивних операцій клієнтів малого та середнього бізнесу Черкаської філії ПриватБанку Олена Єрмоліна. – Відсотки за кредитом знижено до 2% на місяць, а максимальну суму кредиту “КУБ” збільшено до 500 000 грн. З початку роботи програми “КУБ” в регіональний бізнес інвестовано понад 21 млн грн, а 240 проектів підприємців Черкащини отримали можливість розвитку та розширення.

ПриватБанк кредитує аграріїв з адаптованими під їх діяльність графіками погашень, пропонуючи фермерським господарствам сезонні “кредитні канікули”. Клієнти банку зможуть погасити кредит таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Співпраця з місцевою владою забезпечує компенсацію відсотків за користування кредитами з коштів місцевих бюджетів. Таким кредитом можуть скористатися як юридичні особи, так і приватні підприємці. Оновлені умови кредитування діють за стандартними кредитами “КУБ”. Щоб отримати кошти, потрібно лише заповнити заявку на сайті проекту kub.pb.ua чи звернутися до профільного співробітника “ПриватБанку” у будь-якому відділенні.

*Інформацію підготовлено у межах спецпроекту для підприємців за підтримки програми “КУБ” 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама