Робимо бізнес now: на черкаському форумі обговорили проблеми та потреби ділових кіл

11.10.2018, 12:37

На Черкаському міжнародному інвестиційному форумі розпочалися панельні дискусії, під час яких обговорили тенденції розвитку бізнесу в області та загалом в Україні.

Запрошеними спікерами були кервник Німецько-Українського Фонду Валерій Майборода, керівник сектору координації політики та інфраструктури підтримки розвитку Офісу розвитку малого і середнього підприємництва при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, засновниця групи компаній Quadrate 28 Corp., засновниця онлайн-видання МС Tоday та академії SMEA Валерія Іонан, генеральний директор директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки, керівний партнер Unit City Дмитро Єрьомін.

Валерій Майборода розповів про співпрацю із Черкащиною в межах програми компенсації процентних ставок для підприємців.

– Ми із Черкаською адміністрацією розпочали співробітництво, а саме запроваджуємо спільну програму компенсації процентних ставок для малого та середнього бізнесу Черкащини. Кошти на компенсацію надає область, Німецько-Український фонд надає ж кредитний ресурс через свої банки-партнери. У підсумку підприємець отримує ресурс на фінансування своїх потреб. Процентна ставка – 8-10% річних, – розповів Валерій Майборода.

Програмою можуть скористатися підприємці галузей сільського господарства, переробної промисловості, готельно-ресторанного бізнесу, а також ті, які реалізують у сфері енергоефективності.

Ця компенсація зменшує фінансове навантаження на підприємство і дає можливість брати кредит і обслуговувати борг.

Разом із тим представник Фонду поділився вже успішними інвестиційними проектами, які реалізували в Києві.

За його словами, на сьогодні бізнесу якраз і бракує доступного фінансування. А такі програми дозволяють нівелювати проблему.

Про виступи інших спікерів читайте згодом в оглядовому матеріалі на ІнфоМОСТі.

0 коментарів

Залишити відповідь