Реклама

molli

“Робототехніка – це та сфера, яка не зупиняється”, – черкасцям розповіли про новітню галузь

Олексій Ткаченко та Ning Yu приїхали в ЧДТУ аби розповісти про особливості робототехніки та власні здобутки у цій сфері. 

Олексій та Ning Yu зараз навчаються у Тайванському технологічному університеті. Свою доповідь для студентів та викладачів Черкащини вони розпочали із презентації про “гарячі” теми в робототехніці.

– Роботи можуть виконувати задачі краще, швидше, якісніше людини. І навіть роблять те, чого не можемо ми. У робототехніці зараз важливі кілька тем: індустрія, безпілотні автомобілі, робототехніка в хірургії та машинне навчання. Робототехніка – це та сфера, яка не зупиняється. Це наше майбутнє, – розповів Олексій Ткаченко.

Хлопці наголосили, що робототехніка – це комплексна наука, де є і механіка, і електроніка, і програмування. Всі ці науки можна вивчати окремо, але у робототехніці всі вони вивчаються як одне ціле.

Також така наука дуже допомагає у знаходженні вирішення різних проблем:

– На змаганнях всі ті знання, які учні отримали на уроках та лекціях, вони використовують для вирішення конкретних проблем своїм способом. Дуже важливо – це ділитися досвідом між командами. На змаганнях ви думаєте, що ваше рішення найкраще, найефективніше, тому що ви над ним довго працювали. А в кінці олімпіади ви звертаєте увагу, що інші вирішили проблему зовсім іншим шляхом. І якщо надалі будете вивчати всі ці шляхи, то таким чином ви розвиваєте себе і досягнете більшого успіху, – поділився досвідом Олексій.

Також гості показали робота, з яким перемогли на міжнародній олімпіаді з робототехніки.

До слова, українець Олексій Ткаченко є багаторазовим переможцем всесвітніх олімпіад з робототехніки. Навіть коли він був представником  команди з Тайваню, на нагородження все одно взяв із собою український прапор.

Хлопець впевнений, що досягти таких вершин можна лише маючи бажання. Відсутність грошей не має завадити студентам йти до своєї цілі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама