“Робототехніка – це та сфера, яка не зупиняється”, – черкасцям розповіли про новітню галузь

07.06.2019, 11:13

Олексій Ткаченко та Ning Yu приїхали в ЧДТУ аби розповісти про особливості робототехніки та власні здобутки у цій сфері. 

Олексій та Ning Yu зараз навчаються у Тайванському технологічному університеті. Свою доповідь для студентів та викладачів Черкащини вони розпочали із презентації про “гарячі” теми в робототехніці.

– Роботи можуть виконувати задачі краще, швидше, якісніше людини. І навіть роблять те, чого не можемо ми. У робототехніці зараз важливі кілька тем: індустрія, безпілотні автомобілі, робототехніка в хірургії та машинне навчання. Робототехніка – це та сфера, яка не зупиняється. Це наше майбутнє, – розповів Олексій Ткаченко.

Хлопці наголосили, що робототехніка – це комплексна наука, де є і механіка, і електроніка, і програмування. Всі ці науки можна вивчати окремо, але у робототехніці всі вони вивчаються як одне ціле.

Також така наука дуже допомагає у знаходженні вирішення різних проблем:

– На змаганнях всі ті знання, які учні отримали на уроках та лекціях, вони використовують для вирішення конкретних проблем своїм способом. Дуже важливо – це ділитися досвідом між командами. На змаганнях ви думаєте, що ваше рішення найкраще, найефективніше, тому що ви над ним довго працювали. А в кінці олімпіади ви звертаєте увагу, що інші вирішили проблему зовсім іншим шляхом. І якщо надалі будете вивчати всі ці шляхи, то таким чином ви розвиваєте себе і досягнете більшого успіху, – поділився досвідом Олексій.

Також гості показали робота, з яким перемогли на міжнародній олімпіаді з робототехніки.

До слова, українець Олексій Ткаченко є багаторазовим переможцем всесвітніх олімпіад з робототехніки. Навіть коли він був представником  команди з Тайваню, на нагородження все одно взяв із собою український прапор.

Хлопець впевнений, що досягти таких вершин можна лише маючи бажання. Відсутність грошей не має завадити студентам йти до своєї цілі.

 

 

 

 

 

 

 

 

0 коментарів

Залишити відповідь